Звіт депутатки селищної ради Лисецької ТГ Надії Лущак

Надія Лущак — медик, засновниця ГО “Ідея розвитку”, членкиня Лисецької місцевої організації УГП, членкиня бюджетної комісії, депутатка селищної ради Лисецької ТГ

  • Розвиває молодіжну політику в громаді. Ініціаторка створення Молодіжної ради Лисецької ТГ. Залучає молодь до активного життя та прийняття рішень для розвитку громади.

 

  • Для підтримки місцевих митців до Дня селища організувала виставку, де були представлені роботи місцевих художників, ювелірні вироби та роботи вишивальниць.

 

  • Розробила Положення та Програму “Громадський бюджет Лисецької ТГ”, які подала на розгляд сесії. Ініціативу підтримали! І тепер, завдяки програмі, жителі громади будуть долучені до прийняття рішень щодо розподілу бюджетних коштів. І вже наступного року можуть подавати на конкурс власні проєкти, найкращі з яких обиратимуть самі ж жителі. Бюджет програми — 50 000 грн.

 

  • Ще одна перемога депутатки — впровадження програми Депутатського фонду. Для підвищення ефективності депутатської діяльності та оперативного вирішення проблем Надія Лущак подала звернення щодо впровадження цієї програми.

 

  • Резонансною стала реакція на звернення до Надії Лущак як до депутатки від медиків щодо рішення керівника КНП “Лисецька лікарня” щодо суттєвого скорочення персоналу акушерсько-гінекологічного відділення лікарні з подальшим його закриттям.

 

  • Надія Лущак на сесії селищної ради звернулася до депутатського корпусу щодо збереження людських ресурсів, медичної потужності закладу з усіма відділеннями, особливо у час пандемії.

 

  • Завдяки активній роботі Надії Лущак і депутатського корпусу, широкому резонансу проблеми у суспільстві, медиків від звільнення вдалося вберегти. Питання лікарні продовжує бути на контролі депутатів селищної ради та активістів.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]