Чому ми – політсила нового зразка в Україні? Бо Українська Галицька Партія – це партія, яка знає, що робити. Ми змагаємо до цього у всіх галузях суспільно-політичного життя.

Щоб мати відповіді на запитання “Що робити?”, ми створили і творимо у своєму середовищі експертні групи. Наразі це групи економічна, освітня, медична та “Системи влади”. До них належать як партійці, що є експертами у відповідних галузях, так і фахівці з-поза партійного середовища УГП. Експертні групи глибоко аналізують, дають свої висновки та пропозиції на найважливіші для країни реформи, теми та виклики. Ми беремося за теми теплоенергетики, виборчих прав, сільської медицини, шкільної реформи, розвитку дошкілля і формуємо конкретну позицію та пропонуємо кроки, які потрібно зробити на всіх рівнях – від конкретного закладу до Верховної Ради. Відтак УГП формує і надсилає свої пропозиції до Кабінету Міністрів, Верховної Ради, а через ініціативи власних депутатів у місцевих радах намагається втілити потрібні і якісні ідеї у громадах та місцевих радах.

Напрацьовуючи візію у кожній сфері життя, експертні групи Галицької Партії не можуть не реагувати на щоденні виклики.

У цьому розділі Ви можете прочитати про експертів та ознайомитися з їхніми напрацюваннями, які лягають в основу всіх позицій партії щодо конкретних викликів.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]