Наталія Сербин: “Живемо у лукавстві і щирих сльозах!”

Наталія Сербин, голова Івано-Франківської міської організації Української Галицької Партії:

завантаженняТут, на Галичині, у маленькому Франківську війна все менше відчувається. Вона просочується тільки через людей, які повертаються з фронту. Але війна підступно підкрадається до найбільш щасливих, розбиває сім’ї, залишає дітей без батьківського тепла і потім ніби зникає.

Щоденна суєта поглинає біль, час заліковує рани, жінки знімають чорні хустки, діти вчаться жити без батька, а люди забувають, що живуть у країні, де частина землі залита кров’ю.

Війна потребує постійно шани і честі,
бо армія це не тільки зброя, а ще й дух.

Час від часу центральною частиною нашого міста проходять марші, вшановуємо річниці трагедій: Іловайськ, Донецький аеропорт, Дебальцеве. Під час маршів є ще ті, які плачуть, навіть на третій рік війни вони плачуть, а є такі, які просто ходять, бо то добрий подіум для слави. Хай лукавої, але слави.

Так і живемо у лукавстві і щирих сльозах.

Та на цьому марші не закінчилися. На противагу справжнім, ніби по інший бік фронту, почали ходити сірі колони з начебто репресованими політиками, які не спромоглися заповнити правильно електронну декларацію. Адміністративний штраф потрактували як репресію. Вони не вірять, що в державі хоч на йоту запрацював закон, їм так важко визнати помилку, що вони готові на все, щоб створити образ жертви системи Порошенка.

Щиро тішить, що протести репресованих політиків мізерні, що навіть синьо-жовті прапори не провокують людей приєднуватися в колони, які ведуть у нікуди. Люди втомлені, пригнічені, але навіть ті, які за державу стояли на всіх попередніх революціях, сьогодні щось не вбачають сенсу у лукавих протестах.

Прикро, але протест зараз радше інструмент політичної боротьби, аніж відстоювання прав людини. Та й окрім захоплення будівель та політичних заяв, навіть провідні політики не спроможні на щось більш оригінальне. Тому протест заради протесту – це не протест, це як промоакція дуже поганої продукції. Але навіть погана реклама також реклама.

Фото: garmata.org

підписатись на розсилку новин
+
+

Повідомити про помилку