Як у Скнилові роздавали гектари землі і про це не знали навіть депутати

Як у Скнилові роздавали гектари землі і про це не знали навіть депутати.

За попередніми підрахунками, тут роздали 2,5 га землі. Схоже, що документи підробили, коли Скнилівська сільська рада “переходила” у склад Зимноводівської ОТГ.

Махінації із документами помітив наш партієць, депутат Української Галицької Партії Володимир Пелех, коли разом із колегами отримали від Скнилівської сільської ради копії двох документів однієї сесії. Але один прокол закінчувався 442 питанням, а другий – 450 питанням. У різниці – питання, що стосуються земельних ділянок.

«На останній сесії Скнилівської сільської ради минулого року шістьом громадянам – не мешканцям Скнилова, двоє взагалі прописані у Рівненській області. Всього роздали 2,5 гектари землі сільськогосподарського призначення. У протоколі чітко вказані імена та прізвища депутатів, які проголосували за ці “земельні” питання. Ми обійшли всіх депутатів, виявилося, що з 15 депутатів, які наче віддали голоси за виділення ділянки незнайомим людям, 10 – не голосували за таке питання, і не пам’ятають, що таке питання взагалі було винесено на сесію”, – каже депутат Зимноводівської ОТГ Володимир Пелех.

Більшість депутатів не голосували за шість земельних питань

Депутати обурені, адже їх підставили. Відтак, звертатимуться в правоохоронні органи та до керівництва Зимноводівської ОТГ з вимогами встановити відповідальних осіб за розкрадання землі та службове підроблення протоколів ради, вимагатимуть повернення земельних ділянок громаді.

Уже сьогодні голова земельної комісії Зимноводівської ОТГ Володимир Білоус за підтримки Української Галицької партії подав заяву в Національну поліцію України та Прокуратуру з вимогою розпочати розслідування згаданих злочинів.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]