Зберегти молодь в Україні. Жидачівський осередок відзвітував і накреслив плани

Втримати українську молодь від заробітків закордоном та еміграції. Жидачівська районна організація Української Галицької Партії об’єднує багато молоді і тому ставить собі таку амбітну ціль.

Нещодавно політсила провела стратегічну сесію для своїх депутатів. Крім звітів, говорили про те, що як на місцевому, так і на державному рівнях влада часто неправильно виставляє пріоритети при розподілі бюджетних коштів.

“Більшість фінансування витрачається на бруківку та майданчики. Ми з цим не погоджуємося. Вважаємо, що медицину, освіту та соціальні проекти треба фінансувати з міського і районного бюджетів у пріоритеті”,- каже депутат районної ради від УГП Тарас Матвіїв.

Жидачівський район, зазначає депутат, за останні 15 років втратив 12,5 тис людей. Частина з них виїхали. Якщо молодь не захоче залишатися в місті, жити тут і творити, то це сумно. Тому одним із головних наших пріоритетів для молодих політиків є відстоювання інтересів молоді. Для цього вони працюють над проектами у різних напрямах.

 “З нашої ініціативи постали меморандуми між міською радою Жидачева та директорами шкіл, в яких йдеться про те, щоби підтягнути учнівське самоврядування участі у самоврядуванні. Хочемо, щоб юнацтво вже вчилося контролювати діяльність влади, розуміло, що таке місцева рада, можливо, навіть прагнуло змінити щось самотужки, – розповідає  Святослав Багрій. – Ми сподіваємося, що учні також матимуть до депутатів та чиновників цікаві пропозиції, які ми зможемо підтримати. Так само ми підтримуємо місцеві скаутські рухи. Зокрема, Пласт”.

Основний акцент у діяльності жидачівського осередку – проекти, корисні для розвитку особистості в громаді.

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!