Заява Української Галицької Партії до річниці бою під Крутами

Минуло майже 100 років від Бою під Крутами, який став символом незламності, відваги та готовності до самопожертви української молоді.

Сьогодні цей урок історії спонукає нас повторити, довчити незасвоєне, дає нам шанс усвідомити помилки, проаналізувати і виправити їх. Українська Галицька Партія вбачає яскраві паралелі між сьогоденням і героїчними подіями 100-річної давності.

Революція Гідності, втеча проросійського екс-президента Віктора Януковича стали каталізатором анексії Криму та збройного конфлікту на Донбасі. Так само і 1917 року РадНарКом Росії оголосила війну Центральній Раді в час особливого національного піднесення в Україні.

У лютому-березні 2014 року, коли в Києві відбувалося переформатування влади, єдиною опорою України в боротьбі з російським агресором стали добровольці, які вирушили на захист східних областей України. Саме ініціатива патріотів та добровольців зупинила наступ російських військ вглиб території України 2014 року. Подібно, 29 січня 1918 року нечисельний загін слабоозброєних київських курсантів та козаків «Вільного козацтва» призупинив наступ 4-тисячної армії Муравйова. Саме це дало змогу Центральній Раді УНР отримати перемогу на дипломатичному фронті та підписати Брест-Литовський мирний договір, поламавши імперські плани Росії.

Рівень самопожертви та патріотизму звичайних громадян, як 1917-го, так і тепер, 2016-го, є значно вищим, ніж в українських державних мужів, які сковані шаблонами корпоративного вузькопартійного мислення та нездатністю до ефективних рішучих дій. Дієздатна меншість внутрішньо мотивованих людей здатна змінити хід історії, захистити державу від агресора. І в сучасній політиці таких людей стає все більше. Своїми ідеями та прагненням змін, своєю чесністю та відкритістю, вони поступово витісняють політиків старої генерації.

Сучасний інформаційний простір є полем битви в гібридній війні. На інформаційному полі не все так однозначно. Звільнення України від інформаційної окупації, очищення свідомості від російських культурних нашарувань, є викликом молодому поколінню українців. А тому «Бій під Крутами» не завершено, сьогодні головною зброєю у цьому протистоянні є інтелект, освіта, критичне мислення.

Освіченість українців повинна стати потужною зброєю проти «руского міра», який прагне загарбати Україну. Європейські прагнення України не будуть реалізованими, поки не розірвані всі ментальні та економічні зв’язки з Росією. Держава-агресор сьогодні – це великий корабель, який тоне, тому будь-яка присутність у його умовній орбіті тягне за собою на дно і Україну. Саме тому, попри прозріння значної частини співвітчизників, не втрачає актуальності гасло «Геть від Москви»!

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]