Без лісу або без віз? Заява Української Галицької Партії

Українська Галицька Партія вважає неприпустимим обмінювати цінні природні ресурси на право безперешкодно відвідувати країни Європи.

Найкращим способом для влади, щоб українці мали можливість відвідувати країни Заходу, є зміцнення економіки країни та курсу національної валюти, а не нищення наших лісів на догоду багатим державам, які власний ліс бережуть.

Експорт необробленої деревини неможливий допоки левова частка лісу, що вивозиться закордон, є де-факто контрабандою. Тому, вимагаємо введення мораторію на будь-які вирубки лісу, поки не буде наведено лад із незаконними вирубками лісу, які стали для України стихійним лихом.

На жаль, у цьому процесі задіяні правоохоронні органи, органи охорони довкілля, транспортні структури, тому боротись з ними можливо лише на найвищому державному рівні, проявивши політичну волю.

Акція «Стоп лісоцид», яка відбулася цього тижня у Львові, продемонструвала позицію керівництва та працівників лісового господарства, які готові надалі знищувати українські ліси, а наведення порядку та налагодження контролю за лісовим господарством їм не на руку.

Вимагаємо від Президента України відстоювати національні інтереси і відмовитись від політики плазування перед ефемерними обіцянками з боку Європейського Союзу.

Поки Україна не стане сильною економічною державою, де національні інтереси визначають її внутрішню та зовнішню політику, Європа та світ розвинених країн сприйматиме нас як резервацію дешевої робочої сили та сировинний придаток.

підписатись на розсилку новин
+
+

Повідомити про помилку

+

Підпишися

і отримуй новини Української Галицької Партії на свою е-пошту