Заява УГП щодо подій на українсько-польському кордоні 10 вересня

Ситуація, яка склалась у неділю, 10 вересня, на державному кордоні України, де зібралися прихильники та противники екс-президента Грузії Михаїла Саакашвілі, вкотре продемонструвала системну кризу української політики.

Зневага до Конституції та законів України, маніпуляція думкою громадськості, підтримка популістичних радикальних політиків, відсутність чіткої програми діяльності, ручний режим управління державними структурами, пошуки месії та бажання отримати прості рецепти вирішення складних проблем завели Україну в глухий кут.

Українська Галицька Партія обрала інший шлях побудови Української держави, який базується на принципах відповідальності перед суспільством. Ми засуджуємо спроби дискредитації України з боку як союзників, так і опонентів екс-президента Грузії. Ми не підтримуємо жодного з учасників цього міжусобного конфлікту, але визнаємо інституції держави і будемо боронити державу від спроб її ослаблення та дискредитації. Внутрішній український політичний конфлікт свідомо перетворили на міжнародну ганьбу України саме напередодні рішення Генасамблеї ООН про введення миротворців на Донбас, напередодні рішення США про надання Україні військової допомоги та в час проведення російських військових навчань “Запад-2017”. Боротьба за демократію та справедливість не може вестися способом, який дискредитує її вже на початку шляху. Беззаконня може привести лише до диктатури.

Ми вимагаємо:

1. визнати помилки в позбавленні М. Саакашвілі громадянства України;

2. притягнути до відповідальності всіх організаторів безчинств на державному кордоні України;

3. провести службове розслідування та притягнути до відповідальності винних у діяльності чи бездіяльності прикордонних служб та правоохоронних органів, які не забезпечили непорушності кордону та дотримання Закону;

4. СБУ – оприлюднити результати розслідування телефонного тероризму про замінування пункту перетину кордону;

5. припинити використання державних органів та держпідприємств (зокрема, “Укрзалізниці”) у політичному протистоянні;

6. відмовитися від будь-яких провокацій, що дискредитують Україну як державу.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]