Заява Української Галицької Партії про підтримку медичної реформи

Попри певний поступ  у реформах і змінах, в Україні, на жаль, відчувається протидія й усунення державних діячів, які заявили себе  принциповими і безкомпромісними борцями з корупцією.

Українська Галицька Партія висловлює підтримку рефоматорському курсові виконуючої обов’язки міністра охорони здоров’я Уляни Супрун.

Вважаємо, що рішення комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я про відставку Уляни Супрун не відповідає інтересам громадян України і є абсолютно політичним.

Реформа у медичній галузі, ініційована в.о. міністра охорони здоров’я, дасть позитивний імпульс українській медицині. Вона передбачає якісну зміну моделі фінансування системи охорони здоров’я та сучасні підходи до надання медичних послуг.

Показово, що проти медичної реформи, а відтак проти Уляни Супрун, виступає комітет ВРУ, членами якого є колишні міністри охорони здоров’я та ті, чий бізнес побудований на “схемах” у сфері державних закупівель ліків і медичного обладнання. Більшість із них несуть персональну відповідальність за нинішній стан медицини.

Закликаємо представників влади та громадськості до конструктивного діалогу щодо медичної реформи в Україні і збереження задекларованого курсу на зміну системи охорони здоров’я. Адже йдеться не про особистості, а про курс на реформу, яка важлива для кожного українця.

підписатись на розсилку новин
+
+

Повідомити про помилку