Заява фракції УГП щодо транспортного колапсу у Львові

Незадовільна ситуація в місті з прибиранням вулиць від снігу та роботи перевізників вимагає від нас вплинути на ситуацію, аби змусити владу міста виправити помилки, допущені протягом останні трьох діб. Сьогодні місто не готове до зими, або ж чиновники міста, в особі першого заступника міського голови, не справились із ситуацією. Досить займатися політикою – час подбати про побутові проблеми міста, які щоразу стають для мешканців Львова стихійним лихом.

Ми вимагаємо негайної реакції міського голови та оцінки роботи першого заступника. Фракція Української Галицької Партії ініціюватиме питання відставки першого заступника міського голови Львова. Також фракція Української Галицької Партії у міській раді вимагає звіту керівництва “Львівавтодору” та районних адміністрацій.

Вважаємо, що негайно потрібно переформатувати роботу комунальних служб міста для ефективності їх роботи.

Також ми звертаємося до міської влади з вимогою нарешті серйозно зайнятися оновленням снігоприбиральної техніки. Наші експерти підрахували, що місту критично необхідно закупити мінімум 10 великогабаритних (вартістю 2,4 млн грн) та 10 менших (вартістю 1,8 млн грн) одиниць спеціалізованої техніки. Загалом мова йде про 42 млн гривень.

Нинішня ситуація в місті показала низку ключових проблем, які потрібно вирішити протягом наступних двох тижнів до настання календарної зими:

  1. Прибирання міста від снігу. Провести моніторинг стану снігоприбиральної техніки, наявності реагентів, готовності до роботи.
  2. Налагодити систему сповіщення населення, щодо дорожніх умов та роботи комунальних установ (шкіл, садків, поліклінік, лікарень).
  3. Забезпечити належну роботу міських перевізників, перевірити рівень підготовки транспортних засобів до зими, забезпечити 100% виїзд на маршрути, продовжити час роботи на маршрутах до 23:00.
  4. Забезпечити регулювання руху представниками поліції на найважливіших перехрестях міста.
  5. Вжити заходів щодо евакуації неналежно припаркованих ТЗ, що заважають роботі снігоприбиральній техніці та ускладнюють рух транспортних засобів.
  6. Підготуватись до залучення додаткових технічних засобів підприємств для підсилення комунальних служб у разі потреби.
  7. Налагодити роботу диспечерської служби в цілодобовому режимі для координації комунальних підпримств, поліції, управління надзвичайних ситуацій, управління транспорту, підприємств, громадян.

Фото: dyvys.info

 

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]