Завдяки УГП, місто Галич має власний проморолик!

Старовинне місто Галич на Івано-Франківщині тепер має власний проморолик! Створили його за ініціативи місцевого осередку Української Галицької Партії. Цей проект є одним із переможців партійного конкурсу серед районних організацій УГП на Галичині.

“Уже саме слово “Галич”, сама назва міста має дуже велике значення як для України, так і для нашого регіону. Ми бачили десь випадково кілька аматорських спроб місцевих операторів відзняти ролик про Галич. Так виникла ідея зробити професійне промовідео, звернулися до Дениса Овчара, і він з радістю взявся за цю роботу. Там є дуже гарні кадри з квадрокоптера. Взагалі, вийшло гарно. Сьогодні дуже важливо мати якісні проморолики, які можна показати туристам та потенційним інвесторам. А в Галичі є що показати. Там зосереджена вся історія, краса та велич галицької землі. Та й сучасний Галич є дуже цікавим та перспективним регіоном”, – каже очільник місцевої організації Української Галицької Партії Володимир Теслюк.

Партійці закликають галичан та всіх, кому сподобається ролик, поширювати його. А також – завітати до древнього міста та подивитися на все власними очима.

А невдовзі в Українській Галицькій Партії обіцяють на своїх сторінках у Фейсбуку розповісти і про інші проекти, реалізовані в межах конкурсу ідей районних організацій політсили.

Використані фото Віталія Іщука

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!