Дитяча обласна лікарня нарешті отримала свого керівника, завдяки активності медиків, громадськості та наших партійців

Під #Підтримай_дитячу_лікарню 30 липня медики закликали депутатів підтримати кандидатуру Тараса Мельника на посаду гендиректора КНП “Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня ІФ ОР”. А громадськість – прийти і підтримати законне призначення переможця конкурсу та не дати владі “протягнути на посаду свою людину”.

У день сесії, 31 липня, медики, батьки маленьких пацієнтів, небайдужі краяни, серед яких і команда Української Галицької Партії , прийшли під стіни ОДА, а потім і до сесійної зали, щоб поглянути в очі депутатам, які блокують дане призначення, щоб проконтролювати голосування, щоб не дати шляху політичним маніпуляціям, і щоб лікарня нарешті отримала керівника, і могла працювати у нормальному режимі.

Завдяки активності трудового колективу лікарні та громадськості дитяча обласна лікарня нарешті отримала свого керівника. Депутати таки проголосували “за” кандидатуру Тараса Мельника, який ще у лютому переміг конкурс на цю посаду.

Вітаємо колектив лікарні з цією перемогою! Адже він тепер має гідного керівника. Дякуємо усім, хто разом з нами тримав руку на пульсі та долучився!

Як відбувались акція та голосування, дивіться у відео: https://cutt.ly/Is6Ezhm. А також у сюжеті від ТРК “3 Студія”: https://cutt.ly/6dnj6TX

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]