Замість підвалів – нові квартири

Львів’яни не можуть зайти до підвалів будинку, бо їх комори переробляють під нові квартири.

У Львові до депутата УГП Тараса Чолія звернулись мешканці ОСББ, що проживають на вулиці Гоголя, 5. Їх австрійський столітній будинок є пам’яткою архітектури. От тільки мешканці ніяк не можуть добитися, аби “Укрзалізниця” віддала їм нежитлові приміщення, які по праву належать їм. Зараз у підвалах ремонт – невідомі люди нашвидкоруч переробляють підвали під житло, аби потім, імовірно, продати.  

Австрійський столітній будинок є пам’яткою архітектури.

Зараз будинок  справді перебуває на  балансі “Укрзалізниці”. Але три роки тому власники  76 квартир об’єдналися і створили ОСББ . Останній рік намагаються перейти на баланс міста. А поки – сплачують квартплату, у тому числі кошти йдуть на обслуговування підвальних приміщень, хоча доступу до них люди не мають. 

“Ми писали у Міністерство транспорту, якщо ми платимо за підвальні приміщення, нехай віддадуть нам ключі. Відповіли, що не дадуть. Пішли на особистий прийом, ні ключів від підвалу, ні від даху, нічого нам не дали, хоч ми за це роками платимо гроші. Ми налаштовані рішуче – ми не їхня власність, ми на їхньому балансі, вони мають нас обслуговувати, а не експлуатувати”, – розповідає мешканка будинку Людмила Олександрівна.

Депутат Української Галицької Партії  Тарас Чолій зустрівся із людьми. Зайшовши у підвали, з’ясувалось, що там навіть пошкодили несучі стіни. Мабуть,  аби зробити планування майбутніх квартир “зручнішим”.

Люди самі вправі розпоряджатися cвоїм майном.

“Це ніщо інше, як приклад цинічного  зухвальства. У 2017 році вийшла постанова Кабміну про відчуження майна Укрзалізниці. А люди вже встигли створили ОСББ, відтак ці підвали належать власникам об’єднання. Вони самі вправі розпоряджатися cвоїм майном – продавати його, чи здавати в оренду – вирішувати їм”, – каже депутат.

Тарас Чолій порадив мешканцям будинку викликати поліцію, коли наступного разу до їх підвалів наближатимуться робітники. А також організував спільну зустріч представників ОСББ із  директоркою департаменту житлового господарства та інфраструктури у ЛМР Іриною Маруняк. На зустріч запросили юристів, які покроково пояснили мешканцям, що робити, аби добитися свого.

УГП пропонує усім, хто має схожі проблеми, звертатись до депутатів чи у громадський офіс партії, що на Кривій Липі, 6. 

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]