Дивись українською! Думай українською!

Захистити дітей від російської агресії закликає Українська Галицька Партія у відеоролику. У межах ініціативи “Геть від Москви!” політсила презентувала його до Дня захисту дітей, 1 червня.

“Діти – найвразливіша категорія населення. І ми всі маємо розуміти, що, крім безпосереднього захисту від наслідків воєнної агресії північно-східного сусіда, ми мусимо захистити дітей в такому ж агресивному інформаційному просторі. А там досі панують “маші і медвєді”, “лунтікі, “фіксікі” та інший дитячий російськомовний відеопродукт. Це неприпустимо. Особливо, сьогодні, у часі війни”, – каже координатор ініціативи Української Галицької Партії “Геть від Москви!” Андрій Кавчук.

Нагадаємо, у лютому 2016 року ця політсила підняла питання квотування радіоефіру, а пізніше також направила кілька звернень до Національної ради з питань телебачення та радіомовлення, Верховної Ради України та Міністерства культури щодо питання збільшення частки української мови на телебаченні, що власне й сталося нещодавно. Також партійці виступили на боці Нацради проти махінацій російського “Радіо Вєсті” в Україні, представники якого намагалися через рішення львівського суду домогтися продовження ліцензії на мовлення в українському радіопросторі.

Ініціатива “Геть від Москви!” – широка партійна ініціатива Української Галицької Партії, започаткована 2016-го року, яка охоплює різні напрями боротьби за україномовний простір у нашій державі. Зокрема, йдеться також про українські паспорти – без російської транскрипції, українізацію сайтів інтернет-магазинів, захист прав споживачів на україномовне обслуговування тощо.

Для обкладинки використано інфографіку Українського кризового медіацентру

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]