fbpx

АС “Західна” у Львові вже третій рік працює без ліцензії

З ямами, але без документів – так працює одна із найбільших автостанцій у Львові.

Про проблеми із документами АС “Західної”, що у Львові на вул. Городоцькій Українська Галицька Партія говорить не вперше.

“Укртрансбезпека аналювала ліцензію АС “Західна” у листопаді 2017 року” – таку відповідь отримав депутат ЛМР від Української Галицької Партії Мирослав Данилків, коли з’ясовував, чому ця автостанція перебуває у жахливому стані.

Ліцензію якраз і анулювали через умови, яким не відповідає автостанція.

Відтак, діяльність станції, яка щодня обслуговує десятки тисяч громадян із Самбірського, Городоцького та Мостиського напрямків, є незаконною і несе загрозу безпеці громадян. За іронією долі, ліцензію якраз і анулювали через умови, яким не відповідає автостанція.

Тому на останньому пленарному засіданні депутат Мирослав Данилків звернувся із запитом, чи взагалі відомо чиновникам Львівської міськради про цю ситуацію. А також попросив пояснити, на яких підставах працює автостанція сьогодні і чи отримує громада Львова за останні три роки прибуток від роботи незаконної автостанції.

Нагадаємо, Мирослав Данилків неодноразово піднімав питання стану цієї автостанції на інженерній комісії, зачитував відповідні запит на пленарному засіданні ЛМР. УГП триматиме це питання на контролі до остаточного вирішення.

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

[recaptcha]

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]