Юлія Гвоздович: “Я задумалася: “Чим можу допомагати країні у цей момент?”

Днями журналісти «Твого міста» запитали молодих членів Української Галицької Партії, як сталося так, що вони пішли у політику та що хотіли б порадити своїм одноліткам, які також думають про подібний крок.

Ось думки члена Політичної ради Української Галицької Партії, депутата Львівської міської ради Юлії Гвоздович:

“Я вирішила йти в політику ще після Революції Гідності. Тоді багато моїх друзів почали їздити на схід, ставали волонтерами, добровольцями. Я у цей час мала маленьку дитину і готувалася до захисту наукової дисертації, тому абсолютно не мала часу їм активно у тому допомагати.

Тоді я задумалася: «Чим можу допомагати країні у цей момент?». Внутрішньою відповіддю самій собі стала політична діяльність. Я маю науковий ступінь, великий досвід громадської роботи, тому вирішила їх застосувати і направити свій потенціал саме у політичну сферу.

На мою думку, один із фронтів боротьби за краще життя у нашій країні – це війна на сході, інший наш фронт – це політична діяльність, зміна системи влади, прийняття ефективних політичних рішень.

Відчуваю, що триває дуже важливий етап у моєму житті й у житті всієї країни.

Моя найбільша порада тим, хто собі відповідає на запитання про свій вклад у перемогу так, як колись я, – зрозуміти, навіщо Тобі це треба, визначити для себе свою місію, тому, що без її усвідомлення буде важко знайти себе і мотивацію, коли тебе постійно критикують, демотивують, звертаються з дріб’язковими питаннями. І тільки коли Ти зрозумієш свою вищу ідею і головну мету, для чого Ти все це робиш, лише тоді можна досягти успіху”.

Записала Ірина Ладика за відеосюжетом.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]