Юлія Гвоздович про те, що має бути у статуті міста

Юлія Гвоздович,
депутат ЛМР, голова постійної комісії законності, депутатської діяльності та свободи слова

“Кілька днів тому до нас звернулися мешканці вулиці Богдана Хмельницького, що у них біля будинку починають незаконну забудову. Законодавство України передбачає, що перед тим, як будь-що будувати, потрібно порадитися з мешканцями, які живуть поруч.

f1_ccad1Мало бути проведене громадське слухання, але у Львові не існує практично положення про громадські слухання. Це можна було б здійснити «для галочки», але й того не було. У цьому випадку у статуті міста Львова мало б бути передбачено, яким чином повинні бути проведені громадські слухання, скільки людей потрібно, щоб вони були визнані такими, що відбулися, яким чином думка мешканців має бути врахована при розробці проекту будівництва.

Це все має описувати статут міста для простих громадян. Також для інвесторів, які би хотіли починати бізнес у Львові. Вони скаржаться, що немає карти вільних земельних ділянок чи іншої відкритої інформації. У статуті можна було б прописати дані, які мають бути обов’язково оприлюднені. У статуті важливо прописати не так форми відкритості роботи місцевої влади, як інформацію, яка б підлягала обговоренню з громадськістю”.

Пряма мова прозвучала під час зустрічі «Навіщо львів’янам статут міста?», організованої дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів» спільно з управлінням «Секретаріат ради» ЛМР.

Фото: samoorg.com.ua, Tvoemisto.tv

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]