Ярина Сорока: “Бракує людей, які сумлінно виконують свою роботу”

В Українській Галицькій Партії є багато цікавих людей. Одна з них – Ярина Сорока. Працюючи в управлінні інвестицій та проектів Львівської міської ради, вона, можна сказати, є “у владі”, а з іншого боку Ярина – свідома львів’янка, яка знає: не проконтролюєш міських чиновників і “майстрів”, які, нехай, просто кладуть плитку на тротуарі, – нічого доброго не буде. “Ключовим рушієм змін є люди, громада, яка хоче змін”, – каже вона і відкрито розповідає про себе.

Насамперед про дорогу, якої вже давно ніхто не бачив. Вулицю Холодноярську у Львові за моєї пам’яті жодного разу не ремонтували. 2016-го я запропонувала сусідам співфінансувати ремонт дороги, бо це було основною умовою першочергового ремонту. Разом ми зібрали майже 40 тисяч гривень. Немало, враховуючи, що це район приватної забудови. Весь кошторис ремонту був близько 300 тис. грн, решту співфінансувало місто. Я дуже вдячна тим людям, які були готові допомогти і допомагали. А також думаю, що саме фінансова участь у цьому проекті спонукала всіх ретельно стежити за тим, як ремонтують дорогу.

Мені дуже прикро, що я не змогла проконтролювати процес ремонту вулиці Повстанської. Безвідповідальні працівники, не дотримуючись жодних технологій, зробили там дуже неякісний ремонт, що після першого ж дощу стало всім помітно. Але, на щастя, відповідальних знайшли та зобов’язали переробити і виправити всі недоліки. Такі випадки у нас не поодинокі. Нам бракує людей, які сумлінно виконують свою роботу.

20394892_10155433268867674_364728092_o

Нещодавно на запрошення муніципалітету китайського міста Ченду у складі делегації від Львівської міської ради я відвідала Китай з робочою поїздкою. Там ми підписали Меморандум про побратимство між нашими містами в присутності представників з усіх міст-партнерів міста Ченду з 35 країн світу. За 4 дні перебування в Китаї, я зрозуміла, що розбудова сучасної транспортно-логістичної інфраструктури, розвиток потужних комунікацій, транспортних вузлів, логістичних ланцюгів – запорука розвитку не тільки всього міста, а й загалом економіки країни. У самому тільки місті Ченду – понад 90 внутрішніх авіасполучень, і всі відстані у них вимірюються приблизно так: “Та це не далеко – 2 години літаком звідси”.

Нещодавно у розділі:
“ІВАН ЩУРКО: “НАМ ДОВОДИТЬСЯ БОРОТИСЯ З РОЗЧАРУВАННЯМ І ЗНЕВІРОЮ”

Нам варто звернулися до вивчення досвіду Китаю і не упускали жодної можливості, котра стимулює інновації і модернізацію. Все це дасть змогу Україні гарантувати собі гідне місце у світовому господарстві. Але починати потрібно вже сьогодні. Східні держави – це дуже перспективні партнери. І ми маємо це розуміти. Я рада, що мені вдалося переконати міську владу, в необхідності налагодження цього контакту, і наш візит був, можливо, першим містком для порозуміння і дружби, який уже дає свої перші результати. Наприклад, можливості участі у грантових програмах стажування у муніципалітеті Ченду, вивчення мови, культурні, освітні обміни та багато іншого. Відстань від України до Китаю велика, але не настільки, як нам часто здається.

20472604_10155444889337674_931139838_o

Я хочу запропонувати місту запровадити пілотний проект громадського контролю на окрузі. Щоб, крім депутатів, при кожній районній адміністрації  була така собі громадська рада, до якої входили б активісти від кожного мікрорайону, які будуть стежити за прозорістю процесу використання коштів і мати доступ до інформації, які саме роботи заплановані і які підрядні організації будуть їх виконувати.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!