Яремче через об’єктив

Українська Галицька Партія відзняла оригінальний відеоролик для промоції одного з найвідоміших міст карпатського краю – Яремче. 

“Яремче – перлина Карпат” – під такою назвою промофільм, відзнятий з ініціативи Яремчанського осередку Української Галицької Партії, шириться медіапростором. Всього за кілька хвилин творцям відео вдалося яскраво показати найпопулярніші туристичні місця та маршрути, неповторну красу гір та вікові традиції гуцульського краю.

“Маємо цінувати і любити той край, в якому живемо. Саме цей мотив Українська Галицька Партія хотіла донести глядачам, створюючи ролик. Яремче – це серце наших гір. І ми ділимось частинкою серця, щоб показати, в якому чудовому світі ми живемо”, – говорить голова Яремчанського осередку УГП Ігор Макарук.

1113111

Озвучили  ролик “Мелодією” відомого галицького композитора Мирослава Скорика, яку він написав ще у 80-х роках ХХ століття.

“У ролику ми хотіли показати всю красу карпатського краю, поєднання автентичного та сучасного, туристичну привабливість, – каже голова Івано-Франківської обласної організації УГП Любомир Романчук. – Це вже другий відеоролик Української Галицької Партії. Першим став короткометражний фільм про сучасний і древній Галич. Власне, його дуже позитивно сприйняли глядачі, ми отримали й досі отримуємо багато позитивних відгуків. Саме це надихнуло нас на наступну роботу”.

Над фільмом працювала творча група під керівництвом медіахудожника Дениса Овчара. Автор тексту та голос за кадром – відомої мисткині Людмили Лінник-Савки. Виробництво: DenFilmmediastudio.

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!