Яким буде місто завтра – залежить від нас сьогодні

Офіційна позиція Української Галицької Партії у Львові

Ми шануємо та розуміємо величезний вклад Героїв Небесної сотні та Героїв, які загинули під час новітньої російсько-української війни, у майбутнє нашої держави. Схиляємо голову перед їхніми подвигами. І вважаємо, що наш спільний рух уперед та розвиток усіх галузей державного буття є найкращим вшануванням пам’яті Героїв.

А конкретних способів у кожного з нас багато. Це – і громадська активність, і робота з дітьми, і творення міст та сіл, в яких хочеться жити. Тобто не лише бетонні пам’ятники.

Яскравим прикладом є Сквер Гідності на Сихові. Його історія – підтвердження того, що місто – це живий організм, який народжується, росте, розвивається разом із своєю спільнотою. Те, яким Львів буде завтра, залежить від рішень, які ми приймаємо сьогодні.

Яким ми хочемо бачити наше місто? Зручним, модерним, затишним, зеленим.

Саме таким місто бачать автори проекту оновлення площі перед Центром Довженка у Львові, який офіційно переміг у Всеукраїнському конкурсі.

Проте сьогодні його реалізацію поставили під сумнів через політичну доцільність. Хоч саме цей проект є прикладом якісного сучасного підходу до планування громадських просторів та гідного вшанування пам’яті національних Героїв. Насамперед тому, що він згуртував львів’ян: громада району активно брала участь у плануванні оновлення простору та готова відстоювати його реалізацію.

Розуміючи і шануючи пам’ять Воїнів, ми закликаємо політиків відмовитися від особистих амбіцій та маніпуляцій на пам’яті Небесної Сотні.

У питанні оновлення площі перед “Львів Довженко Центр” всі ми мусимо керуватися суворо буквою закону та місцевих нормативних документів, враховуючи містобудівні умови та обмеження. Вимагаємо забезпечити абсолютну прозорість процесу та максимальне врахування думки громади Львова.

Мешканці Сихова створили петицію на захист проекту, який передбачає створення зеленого громадського простору. Щоб депутати міської ради почули і врахували думку мешканців району, ми підтримуємо цю ініціативу.

Те, яким буде місто завтра, залежить від нас сьогодні!

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]