Як стати лідером: Галицька партія організувала унікальний освітній проєкт для молоді громад Тернопільщини

Молодь громад Тернопільщини запросили до участі в проєкті неформальної освіти “Академія молодіжного лідерства”. Упродовж трьох місяців шестеро спікерів діляться унікальними порадами, навичками, досвідом з учасниками Академії.

– Це проєкт для активних молодих людей – старшокласників, учнів ліцеїв, які хочуть стати лідерами, досягати поставлених цілей. Тому ми підготували серію тренінгів, завдяки яким учасники зможуть розкрити свій потенціал, розвинути лідерські якості, проаналізувати свої можливості і розвивати їх, – розповідає ініціаторка і координаторка проєкту, заступниця голови Тернопільської обласної організації Української Галицької Партії, депутатка Підволочиської ОТГ Віта Салко. – Маємо успішний приклад Підволочиської громади, де запустили проєкт. Нині випускники Академії нині працюють для своєї громади: є учасниками молодіжної ради, беруть активну участь у житті громади й реалізовують свої ініціативи.

У проєкті бере участь молодь шести громад Тернопілля:

  • Великобірківської
  • Монастириської
  • Озернянської
  • Підволочиської
  • Хоростківської
  • Чортківської.

Серед спікерів –

Олег Грушицький – ініціатор проєкту “Школа помічника місцевого депутата”, голова ТОО УГП, громадський діяч;

Ірина Яремчук – координаторка молодіжних проєктів, голова ГО “Атом”, голова ТМО УГП;

Віта Салко – координаторка “Центру громади. Підволочиськ”, волонтерка, депутатка, заступниця голови ТОО УГП;

Світлана Дячок – заступниця директора з навчально-виховної роботи ВСП “Чортківський фаховий коледж економіки та підприємництва ЗУНУ”, голова Чортківської міської організації УГП;

Алла Соколовська – голова Бережанської міської громадської організації “Рідне місто”, головна спеціалістка відділу економічного розвитку “Ресурсний центр громади та підтримки підприємництва” Бережанської міської ради, членкиня УГП;

Іван Вишньовський – приватний підприємець в ІТ-сфері, економіст-програміст, депутат від УГП в Іванівській громаді.

Спікери Академії молодіжного лідерства поділилися думками щодо тренінгів.

– Політик – це завжди лідер, який об’єднує однодумців довкола спільної мети, – каже Олег Грушицький. – Хочу навчити молодих людей, як підібрати команду, як впливати на важливі рішення в громаді, як бути чесним політиком. Для цього потрібно мати знання, бути “підкованим” у законодавстві. Будемо вчитися, де і як ці знання отримати і як ними користуватися. А ще – як протистояти маніпуляціям політиків і мати свою думку!

– Моя мета – навчити учасників Академії розробляти власний проєкт, правильно визначати його мету і завдання, – розповідає Ірина Яремчук. – А ще – складати план, як втілити проєкт у життя, де знайти на це гроші, як “просувати” серед громадськості, рекламувати. Важливо сформувати команду, яка допоможе реалізувати задум.

– Хочу навчити учасників Академії відчувати себе енергійною частиною громади та визначати свою “географію свідомості”, створюючи власні “метри нормальності” – зауважує Алла Соколовська. – Розберемося, як шукати круту команду під круту ідею та як залучати ресурс, “брендуючи” громадську діяльність. Запитайте мене про волонтерство, таборування, облаштування молодіжних просторів, організацію молодіжних заходів – я відповім із досвіду!

– Людська творчість та креативність – це великий потенціал можливостей для створення благ у нашому світі, – каже Віта Салко. – Як розкрити ці можливості через творчість та дизайн? Де знайти натхнення для своїх ідей. На ці питання будемо шукати відповіді на тренінгу.

– Бажаю, щоб учасники Академії навчилися встановлювати емоційний контакт з оточуючими, уміли вести дискусії, поважати дії та думки інших, – ділиться планами Світлана Дячок. – А також формували в собі лідера. Працюватимемо також і над тим, аби розвивати творчий потенціал, логічне мислення, комунікативність, навички самопрезентації, сприяти формуванню розумної мотивації та фінансової грамотності. Наша мета – зрозуміти значення лідерства як елементу успішності у комерційній діяльності, що стане запорукою конкурентноспроможності для майбутніх випускників.

– Моя мета – навчити учасників Академії як відкрити своє підприємство, працювати на себе, – зауважує Іван Вишньовський. – Не бійтеся стартувати в бізнесі, особливо в ІТ-сфері! Адже технології оточують нас, вони у всіх сферах життя: медицині, побуті, збройних силах тощо. Тому знання, які учасники отримають на тренінгу, стануть у нагоді завжди!

Після завершення навчання учасники Академії молодіжного лідерства отримають сертифікати. А найголовніше – багаж знань і корисних навичок, які зможуть реалізувати у своїх громадах.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]