Як приватизувати житло у гуртожитку?

П’ятого квітня Верховна Рада України прийняла в цілому Закон України, який дозволить мешканцям гуртожитків приватизувати своє житло.

Його повна назва “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків” (№ 1076). Голова Верховної Ради Андрій Парубій цей закон уже підписав. На підпис Президенту України Петрові Порошенку проголосований проект направили 18 квітня. Відповідно до законодавства, цей документ набере чинності наступного дня після офіційної публікації його у “Голосі України”.

“Найважливіші пункти нового закону – це якраз ті, які визначають, хто має право приватизувати житло у гуртожитку і на якій підставі”, – каже юрист, фахівець із житлово-комунальних питань Української Галицької Партії Наталія Жук.

Ми публікуємо звізуалізований алгоритм приватизації житла у гуртожитку. Адже ця тема, так чи інакше, стосується понад 600 тисяч осіб, які мешкають у таких будинках. Серед них – вчителі, лікарі, а також інженери та інші працівники великих підприємств, яким колись належали гуртожитки.

Але пам’ятаймо: на публікацію та набрання чинності Закону досі чекаємо.

11111111

02

03

04

05

06

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!