fbpx

Як партієць УГП відроджує сільський футбол

Як зробити так, щоб молоді люди не марнували свій час у кнайпах, а використовували його з користю. Про це знає наш партієць, секретар Самбірського осередку УГП  Ігор Рочняк.

Ігорю майже самотужки вдалося відродити сільську команду “Колос”. Тепер він один із її керівників.

Я родом із с. Колбаєвичі на Самбірщині. Тут завжди цінували футбол. Місцева команда “Колос” існує з 1962 року. Траплялися перерви і фінансові труднощі, через які команда припиняла свою участь у змаганнях. Так було і до минулого року: команда не мала жодних засобів для існування, тому її три роки не було в жодній турнірній таблиці”, – каже Ігор Рочняк.

Команда не мала жодних засобів для існування, тому її три роки не було в жодній турнірній таблиці.

Щоразу, приїжджаючи в Колбаєвичі, Ігор бачив – молоді люди не знають, чим зайнятися. У селі немає особливих місць для проведення вільного часу.

Мені спало на думку, що футбол міг би їх розворушити. Я запитав, чи готові вони сформувати свою місцеву команду? Дехто з тих хлопців брав участь у ФК, грали за сусідні села. І вже за тиждень, отримавши позитивну відповідь, ми почали готуватися. У команді об’єдналися 25 осіб від 16 до 45 років. На першу гру, зокрема на оплату судді, довелося скидатися усім гуртом”, – розповів активіст.

Він згадує, що підготовка до першого матчу несподівано дуже виснажила: напередодні події ніде не можна було знайти… вапна для розмітки поля. Чотири села об’їхали, лише в одному знайшли тирсу, якою і розмітили поле.

Перші півроку  виїзди, м’ячі, оплату суддям фінансував Ігор. Згодом, щоб підтримати команду, долучалися вболівальники. Тепер же третину бюджету команди фінансує ОТГ, частину підприємці та всі, кому не байдужа ця гра.

Цього року хлопці планують брати вершину турнірної таблиці.

10 березня стартує весняний Кубок з великого футболу, де  “ФК Колос” братиме участь. А 14 квітня – чемпіонат Самбірського району, де минулоріч команда посіла 9-е з 14 місць. Цього року хлопці планують брати вершину турнірної таблиці.

Ось так з одного бажання – підтримати молодь – відродилася сільська футбольна команда. Навколо неї згуртувалися люди, які готові діяти та допомагати один одному.

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

[recaptcha]

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]