fbpx

Як ми готуємося до місцевих виборів 2020

“Наша мета  – завести в міську раду якісних людей із програмою дій, яку ми пишемо зі спеціалістами конкретно для Львова”, – Галина Васильченко

До місцевих виборів важливо готуватися. Часто навіть більше, аніж до парламентських чи президентських. Так вважає голова Львівської міської організації Галицької Партії Галина Васильченко. Про вибори-2020 ми розпитали її детальніше.

У Львові є 64 виборчих округи. І на кожен з них ми вже готуємо кандидатів, бо хочемо, щоб на кожному окрузі від нас була представлена якісна і підготовлена людина.

Ми вже розробили проект програми, так званий план дій для тих, хто стане депутатом. Він складається із 12 блоків.

Ми вже розробили проект програми, так званий план дій для тих, хто стане депутатом. Він складається із 12 блоків. Там економіка, земельні питання,  архітектура, транспорт, культура. Майже рік ми цю програму писали. Зараз вона на стадії тестування та редагування. Писали її не двоє-троє наших людей, а кращі фахівці із різних галузей, часто це були люди, які взагалі не мали до нашої партії жодного стосунку. Наше завдання як партійної організації – знайти крутих фахівців, які вболівають за своє місто і хочуть, щоб зміни у ньому робились прозоро, логічно і систематично.

Зараз у цей документ ми вносимо правки, і як тільки він буде готовий – оприлюднимо його. Насамперед для львів’ян, аби вони могли ознайомитись із нашим планом. І якщо наші пропозиції і цінності зійдуться – будемо сподіватися на підтримку на виборах. Кожен голос за нашу людину – гарантія  втілення плану дій.

Наше завдання як партійної організації – знайти крутих фахівців, які вболівають за своє місто і хочуть, щоб зміни у ньому робились прозоро, логічно і систематично.

ЧОМУ МИ ЦЕ РОБИМО?  Ми молода партія,  від 2015 року у Львівській міській раді від нас працює чотири депутати. Попри те, що нас так мало, діяльність наших депутатів оцінюють найвище незалежні громадські організації, що стежать за політичними силами. Минулого року фракцію УГП визнали найефективнішою  – за дисципліну депутатів, кількість запитів/звернень, виступів, активну позицію у різних питаннях. Наші депутати щоразу після сесії звітують онлайн – які питання підтримали, які ні, від голосування за які утримались і чому. За 4 роки депутати УГП жодним чином себе не скомпроментували.

Але якщо брати масштабно, чотирьох голосів часто не вистачає, і кількісна більшість у міській раді голосує за відверто корупційні питання, хоч депутати від Галицької партії ніколи не мовчать. Якщо питання відверто корупційне, ми закликаємо не підтримувати його.

Ми переконані, робота депутата – не латати ями. Через програми та різні нормативні документи процес у місті має бути організований так, щоб дороги ремонтували за прозорою чергою, питання вирішували комплексно, а не локально. Сьогодні як? Є або активна громада, або один активіст, або кому пощастило – активний депутат,  який на своєму окрузі намагається різними методами вибивати гроші на вирішення тої чи іншої проблеми. Але кожен округ і район міста має отримувати однакову увагу від чиновників і депутатів. Треба запровадити систему – прозору, чітку і зрозумілу кожному мешканцю. Тому наша програмам – не міфічна, вона не вирішуватиме міфічні проблеми. тільки конкретика.

Ми своїх кандидатів готуємо ще з минулого року.  Хоча більшість інших політсил, на жаль, у команду запрошують відомих людей за кілька місяців до виборів і потім ними маніпулюють. Ми переконані – не справа виграти вибори заради перемоги. Наша мета  – завести в міську раду якісних людей, які зламають старі правила гри.

Усі наші кандидати готові присвятити депутатству кілька років свого життя. Адже це – волонтерська неоплачувана робота. Це не спосіб збагачення чи вирішення особистих питань. Ми відразу наголошуємо на цьому і добре відбираємо, кого на вибори брати у команду.

Ну, бо хто стає депутатом міськради? Часто це –  вчителі, підприємці, бізнесмени, діячі культури. Їх обов’язок – бути на засіданні сесії, голосувати за питання абсолютно різного спрямування: від програм для культури до продажу комунальної землі. Часто до кінця вони у тих питаннях так і не розібрались. От і отримуємо ситуацію, коли за  “дивне” питання депутати проголосували навіть не тому, що їх купили, а тому, що вони навіть не розуміють його…

“Пишеш, реалізовуєш, відповідаєш” –  це наш план дій.

Ми обов’язково залучаємо потенційних кандидатів до створення програми. Її, як я казала, пише велика команда. Серед них: голови ОСББ, вчителі, підприємці, айтішники, екологи, громадські активісти. “Пишеш, реалізовуєш, відповідаєш” –  це наш план дій. І ми не боїмося, що інші політсили вкрадуть нашу програму, адже якби у інших партій була ціль вчити своїх людей – у нас  була би зовсім інша політика.

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

[recaptcha]

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]