Вже у жовтні львів’яни зможуть купити зброю для “ЛНР”?

Купуєш джинси у Львові – утримуєш працівників у Ростові. Або й гірше – поповнюєш кишені окупаційній владі Луганська. Як так? А дуже просто.

13 арів площі для росіян у Львові?

На офіційному сайті торговий центр «Victoria Gardens», що на перехресті вул. Наукова-Кульпарківська у Львові, обіцяють відкрити вже 29 жовтня. Одним із якірних орендарів цього торгового центру є російська компанія Gloria Jeans. У Львові вона задумала відкрити найбільший у західній Україні магазин, площею 1,3 тис. кв. м.

І правда в тому, що виробничі потужності компанії – в окупованому Луганську (текстильна фабрика «Стиль», котру росіяни викупили 2006 року). Тож, так чи інакше, компанія співпрацює з нинішньою окупаційною владою та платить податки у казну так званої «ЛНР».

На це звернули увагу журналісти у червні цього року. Після публікації такої новини на сайті ТРЦ «Victoria Gardens» з’явилося спростування: «ТОВ «Глорія Джинс» зареєстроване 2001 року (ЄДРПОУ 31574019) та базується в Одесі; учасником ТОВ «Глорія Джинс» є люксембургська компанія «Ла Мод Інвестіссман С.а.р.л.» і т. д.

«За інформацією представників ТОВ «Глорія Джинс», від початку функціонування товариство не змінювало місцезнаходження та всі податки сплачує до бюджету Одеси. Водночас ПАТ «Глорія Джинс» – юридична особа, зареєстрована у місті Луганськ, – не має жодного відношення до товариства, яке відкриє магазин у ТРЦ «Victoria Gardens», – пишуть на сайті львівського торгового центру.

Звідки “ростуть ноги” одеського ТОВ

Але свідомо або несвідомо у своєму так званому “Спростуванні” представники нового львівського торгового центру пишуть таки неправду. Про це повідомляють активісти Української Галицької Партії, які таки з’ясували деталі справи.

Компанія з обмеженою відповідальністю “ЛА МОД ІНВЕСТІССМАН С.А.Р.Л.” справді зазначена як засновник юридичної особи ТОВ “Глорія Джинс”, що зареєстрована за адресою: 65031, Одеська обл., місто Одеса, вул. М.Грушевського, буд. 41.

dosye

Таку інформацію бачимо і на сайті Міністерства Юстиції України у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Та цікаво, що найперше співзасновником одеського ТОВ «Глорія Джинс» у бізнес-пошуковій системі youcontrol.com.ua зазначений засновник та нинішній власник російської мережі «Глорія Джинс» Володимир Мельников. Згодом він був також учасником одеського ТОВ. А люксембурзька фірма вигулькнула аж після 2012 року, а, можливо, навіть із початком бойових дій на Донбасі?

perelik-zasn

Хто є кінцевим бенефіціаром ТОВ “Глорія Джинс”, що в Одесі, дізнатися не можемо, через те що наразі компанія-засновник в Люксембурзі перебуває в стані переоформлення\зміни акціонерів тощо. Схема дивна, але… працює.

На жаль, інтернет не дає ніякої інформації про La Mode Investissements SARL. Не відомо, в якій галузі вона працює, не існує жодних даних про її діяльність. Нема інтернет-сайту, контактного телефону чи людей, позначених в соціальних мережах як її працівники… Єдина інформація, яку вдалося отримати: інші компанії, зареєстровані в тому самому будинку і на тій самій вулиці, що й La Mode Investissements SARL, мають сумнівні зв’язки зі скандалом panama papers.

Цікаво, що й за адресою м. Одеса, вул. Грушевського, 41 зареєстровані кілька компаній: ТОВ «Гермес», одеська філія АТ «Пульс», ПП «Техкомплектація», різні складські приміщення тощо.

grushevskogo41-1

grushevskogo-2

Львів – Одеса – Луганськ – Ростов-на-Дону

Такий шлях будуть долати гроші, які львів’яни платитимуть за модні лахи.

До 2011 року понад два роки директором одеської ТОВ «Глорія Джинс» була Наталія Данченко.

vlasnyky

А вже в березні цього року вона, як директор знову відкритої торік у жовтні в Луганську текстильної фабрики компанії «Глорія Джинс», дружньо показує її виробничі потужності так званому «Голові Ради Міністрів» терористичної організації «Луганська народна республіка» Ігорю Плотницькому.

А тут Наталія Данченко бере участь у круглому столі щодо оподаткування легкої промисловості у так званій «ЛНР». Вона на фото – перша справа:
dsc_0357

У тому, що Луганська фабрика досі належить росіянам, сумніватися не доводиться, адже відновлення її діяльності коментував сам власник-росіянин Володимир Мельников. Юридична адреса луганського ВАТ «Глорія Джинс»: 91040, Луганська обл., місто Луганськ, вул. Ватутіна, буд. 89. Її кінцевий бенефіціарний власник (контролер) – закрите акціонерне товариство “Корпорація “Глорія Джинс”, Мєльников Володимир Володимирович, Російська Федерація, м. Ростов-на-Дону, вуд. Друга Володарського, буд. 185, кв. 31. Це інформація з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

1221

Тому чи має одеська «Глорія Джинс» стосунок до луганської, а луганська – до російської корпорації? Очевидно, українські підприємства таки є всього лиш “дочірніми” для російської корпорації. І вона, до слова, навіть не приховує, що своїми магазинами досі покриває майже всю Україну. Чи з’явиться на цій карті, що розміщена на сайті корпорації, Львів? Ми дізнаємося вже дуже скоро.

karta-magazyniv

Як таке можливо, щоб українців, а тепер уже й львів’ян, заохочували фінансувати терористів та окупантів? Компанія JLL, яка займається орендою торгово-розважального комплексу Victoria Gardens у Львові, справді не знає, хто є кінцевим власником «Глорії Джинс»? Чи просто прикидається, що не знає про те, що одна і та сама людина позмінно стає очільником українських компаній по обидва боки кривавого сьогодні кордону?

Координатор стратегічної ініціативи УГП “Геть від Москви!”, перший заступник голови Політради Андрій Кавчук вдячний партійцям за уважність до деталей і проведене розслідування. Він зазначає:

“У часі війни логічно, щоб як представники торгового центру, так і місцева влада Львова мали чітку зрозумілу позицію щодо такого сумнівного бізнесу. Своє слово тут мають право сказати і самі львів’яни. І тому вони мають право знати та розуміти, що частина тих грошей, які вони заплатять за нові джинси, підуть на виробництво та купівлю озброєння російським бойовикам і терористам. Судячи з того, як багато магазинів «Глорія Джинс» прекрасно торгують собі в Україні до сьогодні, страшно навіть подумати, скільки ж куль в українських воїнів полетіло за наші з вами гроші! Бути свідомими покупцями – почнімо з Галичини!”.

Андрій Филик

 

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]