Олег Вітвіцький: “Вибори та їх наслідки – це не прикол”

Олег Вітвіцький – голова Тернопільського обласного осередку УГП – про вибори Президента та порятунок України 21 квітня 2019 року.

Галичина (а за її прикладом уся соборна Україна) рятували країну вже неодноразово: у 1990-91, 2004-05, 2013-14 рр. Тепер черга за 2019. Впродовж усіх цих доленосних років був і залишається єдиний чіткий маркер – кремль. Тобто: ПРОТИ кого москва, ЗА того українські патріоти. Все інше – від лукавого!

Я не є фанатом чинної влади, не працюю держслужбовцем, не був при владі у постреволюційний період, не займався агітацією за неї до 31 березня. Впродовж каденції Президента Порошенка і я особисто, і політична сила, яку очолюю на Тернопільщині, послідовно виступали проти рішень як центральної, так і місцевої влади, які йшли в розріз із українськими інтересами.

Будівництво ГЕСів на Дністрі, зволікання з виборчою і судовою реформами, кулуарні методи проведення адмінреформи на Тернопіллі – всі ці та ряд інших гострих проблем були в епіцентрі нашої уваги. Водночас, ми підтримували і залишаємось прихильниками непростих, але таких потрібних реформ у державі.

І цього точно не зробить жодна зе-команда

Та зараз, коли, без жодних перебільшень, стоїть питання – бути чи не бути Україні, маємо стати вище особистих чи партійних інтересів. Треба зберегти державу! І зробити це може саме чинний Президент, оновивши свою команду, очистившись від корупційних схем, відреагувавши на суспільну оцінку, виставлену його команді у першому турі.

І цього точно не зробить жодна зе-команда. Тому що усе, із чого складалась кампанія переможця першого туру – суцільна цинічна волаюча маніпуляція, яка ставить під загрозу наше майбутнє!

Звертаюсь до тих, хто голосував за Володимира Зеленського у першому турі. Люди добрі, я з повагою ставлюсь до вашого права голосувати вільно і приймаю, хоч не поділяю, ваш вибір. Але, направду, вибори та їх наслідки – це не прикол. Це не та (!) нова політична сила, яка здатна творити якісні зміни, це не той (!) новий незалежний кандидат, якому можна довірити розвиток держави. От просто спробуйте повірити мені, без обіцянок і пробачень! Повірте, змініть свій вибір у другому турі і ми обов’язково змінимо нашу країну, але вже із справжніми новими політиками!

Звертаюсь до тих, хто голосував за А. Гриценка, Р. Кошулинського, І. Смешка, В. Наливайченка, Р. Безсмертного і, навіть, Ю. Тимошенко із закликом продемонструвати державницьку зрілість. Розумію, як це важко і скільки претензій та звинувачень ми можемо виставити теперішньому керівництву держави. Але, товариство, – Україна понад усе, і ця Україна, все ж таки, має бути без жодних зе!

Шанс змінити все на користь України ще не втрачено!

Можете вважати мене невиліковним оптимістом, котрий не зважає на очевидні речі, цифри і відсотки, але я щиро вважаю, що шанс змінити все на користь України ще не втрачено!

Цим шансом є ми усі, зі своїми переконаннями і мріями, цінностями і викликами, перевагами і недоліками і, звісно, із здоровим почуттям гумору!

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]