Врятувати Рудне від транспортного колапсу

У Рудне за останні два місяці склалася нездорова тенденція: кількість громадського транспорту поменшала, натомість кількість жителів невпинно збільшується.

Сполучення Рудного зі Львовом виконують два обласних маршрути: №184а та 287, проте управління транспорту при ЛОДА самоусунулось від цих маршрутів.

Відтак, на маршруті № 184а замість задекларованих 12 курсують лише 4-5 автобусів, а на 287 – лише один! І хоча Рудне розташоване лише за 2 кілометри від межі Львова, проте після 21:00 доїхати з центру Львова сюди неможливо. Водночас інший автобусний маршрут № 28, який обслуговує комунальний АТП №1, настільки заповненений, що мешканці змушені пропускати по два-три автобуси, щоб сісти.

На численні звернення жителів на гарячу лінію міста належного реакції немає. Люди не отримали жодної відповіді на такі звернення нема.

Але ми повинні розуміти, якщо ми не знайдемо копромісу, то можемо взагалі залишитись без великих автобусів.

Відтак, депутат Української Галицької Партії Мирослав Данилків вимагає вирішити транспортне сполучення Рудне з Львовом, зокрема забезпечити курсування великогабаритних автобусів на маршруті №28.

“У 2018 році, коли АТП-1 закупило 150 великогабаритних автобусів, ми розуміли, що маємо “вирвати” кілька і для Рудне. Нам попередньо вдалось домовитись за 20 машин. На разі ситуація така, що через погані дороги великогабаритні автобуси не можуть доїхати до кінцевої точки – Старого Рудне. Тому було запропоновано, аби мешканці з цієї частини добирались безкоштовно до великогабаритних автобусів на шатл-басах. Інтервал такого шатлу – 20 хв максимум. Але і такий варіант не підходив. Було організовано на місці громадські слухання, у селищі почались збиратись підписи – “за” і “проти” такої схеми. Але ми повинні розуміти, якщо ми не знайдемо копромісу, то можемо взагалі залишитись без великих автобусів. І далі їздитимемо на тих “душогубках”, – пояснив Мирослав Данилків.

Також, за словами депутата, він буде робити все для того, аби зобов’язати перевізників дотримуватися графіку та продовжити рух до 23:00.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]