Власна справа: як її почати та розвинути?

Саме про це йдеться в унікальному довіднику Української Галицької Партії. Його розробили та видали для людей, які хочуть розпочати власну справу.

Тож тепер кожен, хто хоче створити свій бізнес, зможе дізнатися все про оподаткування, форми реєстрації, способи залучення коштів та інші важливі речі. Випуск такого довідника – ініціатива економічної групи Галицької партії, яка активно співпрацює з галицькими підприємцями. Таким чином в Українській Галицькій Партії вирішили підтримати активних людей, які готові брати на себе відповідальність.

“Наш активіст Роман Кучер запропонував зробити цей довідник креативним та максимально корисним. Ми проаналізували багато вже виданих до того довідників, провели анкетування підприємців, проаналізували ринок і так визначили, які теми найбільше цікавлять людей. На кожній сторінці довідника є надихаючі цитати відомих людей, а наприкінці – історії успіху малих підприємців”, – каже Галина Васильченко, координатор економічної групи Української Галицької Партії.

Довідник у друкованій версії можна отримати безкоштовно в Громадських офісах осередків політсили, а в електронній формі – завантажити з сайту.

На публікації та презентації довідника партійці не зупиняються. Це тільки причина, щоб тісніше співпрацювати, сприяти діяльності малих підприємців та тих, хто тільки наважується розпочати власну справу.

Цей довідник для Української Галицької Партії є не першим.
Досі вже побачили світ три подібні видання політсили

“Невдовзі ми стартуємо зі спеціальними тренінгами “Як розпочати власну справу”. Ми чітко розуміємо, що розвиток дрібного підтприємництва, малого і середнього бізнесу може стати тим поштовхом, який зрушить нашу економіку у бік якісного розвитку. Ми хочемо не просто видати довідник – і щоб він припадав пилом у когось на полиці. Будемо зустрічатися з різними віковими та соціальними групами, пояснювати, навчати, показувати якісні приклади”, – каже Галина Васильченко.

Нагадаємо, цей довідник для Української Галицької Партії є не першим. Досі вже побачили світ три подібні видання політсили: довідники для батьків школярів, для власників земельних ділянок та паїв, а також для тих людей, які бажають створити ОСББ. Усі ці довідники можна завантажити тут – на сайті Української Галицької Партії.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]