Вінничан кличуть на форум “Право на гідні пологи”

Які права має жінка у пологовому? Як їх відстояти, якщо потрібно? 19 травня у Вінниці всіх, кому цікава тема прав породіль, запрошують на спеціальний VІІ форум “Право на гідні пологи”. Участь у ньому – безкоштовна.

Вінниця – сьоме місто, яке візьме участь у всеукраїнській кампанії “Право на гідні пологи”.

Якщо вас не влаштовують умови у пологових рідного міста, якщо ви плануєте природні пологи, а вам не дають можливості реалізувати свою ідею, якщо ви наслухалися про акушерське насильство у пологових і не знаєте, як себе захистити, то вам на VІІ Форум “Право на гідні пологи”!

Це інтенсив із тими, хто зміг розпочати зміни у своїх містах, практикум з правового самозахисту, найсучасніші лайфхаки з грудного вигодовування і партнерських пологів, способи зцілення після психологічних травм і ще багато цікавого. Все це розкажуть авторитетні спікери, психологи, юристи і доули.

Активістки змогли об’єднати громаду і місцеву владу.

Наприклад, львівські активістки з ГО “Батьки в дії” домоглися, щоб персонал пологових дотримувався медичних протоколів, серії ремонтів у пологових, палати обладнали кнопками виклику і ввімкнули гарячу воду на постійній основі. І це ще не все. Активістки змогли об’єднати громаду і місцеву владу.

Хто серед спікерів у Вінниці?

Правозахисниця, керівниця проектів та співзасновниця ГО «Природні Права Україна Євгенія Кубах розповість про українські протоколи надання допомоги у пологах і представить попередні результати анкетування породіль-2018 у Вінницькій області.

Мар’яна Кузько, керівниця проектів ГО “Батьки в дії”, помічниця депутатки ЛМР, активістка ініціативи «Львів дружній до дітей» представить унікальний проект “Львів – місто мами: як ми це робимо?”

Анна Петровська, консультантка з грудного вигодовування, голова та співзасновниця ГО «Природні Права Україна), розповість про протоколи надання допомоги при пологах, правові нюанси і доказову медицину на варті прав і здоров’я жінки.

Роман Ворона, акушер-гінеколог Київського міського пологового будинку № 5 розкаже про перший рік роботи в Україні пологового центру на території пологового будинку міста Києва, в якому практикують природні пологи.

Тетяна Червяк, сертифікована доула, допоможе усій родині підготуватися до партнерських пологів.

Анна Білошицька, спеціалістка з грудного вигодовування, блогерка запропонує свіжий погляд на вплив практик ведення пологів на успішність грудного вигодовування у подальшому і поділиться секретами успішного старту.

Ірина Залевська, лікар-педіатр МЦ “Медок”, підготує молодих батьків до першої подорожі з малюком.

Наталія Козлова, президентка та співзасновниця ГО “Прогресивні Жінки”, розвіє страхи про акушерське насильство як приклад гендерної дискримінації і підкаже способи самозахисту і правовій площині.

Яна Кирилюк, акушер-гінеколог, медична консультантка банку пуповинної крові “Гемафонд”, підготувала підказки для батьків про збереження пуповинної крові і пуповини як запас здоров’я малюка на все життя.

Під час форуму малечу у дитячій зоні розважатимуть аніматори, а дорослих учасників чекають смаколики, чай-кава і розіграш подарунків від організаторів.

Подібні форуми з успіхом пройшли у Львові, Франківську, Тернополі, Черкасах, Ужгороді і Житомирі. Українки з цих міст уже творять зміни на різних рівнях, а вже зовсім скоро об’єднаються на всеукраїнському рівні. Чекаємо у Вінниці!

Організовують форум ГО “Батьки в дії” зі Львова і ГО “Нове життя в нових умовах” з Івано-Франківська.

Інформаційний партнер кампанії у містах України: UA: Суспільне мовлення

Партнери у Вінниці: ГО “Вінницька Матуся”, доули Вінниці, ГО “Асоціація жінок України “ДІЯ”. Вінниця Прогресивні Жінки Товариство Феміністок Білий список Вінниця Радіо Місто Над Бугом – 101,8 FM Chicolino – з турботою про найдорожче , Baby service Вінниця

Приходьте на Форум “Право на гідні пологи” 19 травня о 11:00 у молодіжний центр “Квадрат”!

Приєднуйтесь до руху “За гідні пологи”!

Дата: 19 травня, 11.00 – 16.00 год

Локація – Молодіжний центр “Квадрат”.

Участь безкоштовна.

Реєстрація тут: https://forms.gle/5UaxhWoC2JVUVZxq9

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]