Відкрите звернення УГП до Президента України

Пане Президенте,

український народ очікує реалізації Вашої обіцянки щодо зупинення антиукраїнської діяльності Віктора Медведчука, партії “Опозиційна платформа – За життя”,  та притягнення його до відповідальності за відверту антидержавну позицію.

У 2020 році в Україні мають відбутися місцеві вибори. Це час, коли внутрішній ворог може завдати удару Україні зсередини. Ваш прямий обов’язок – не допустити приходу до органів місцевої влади відверто проросійських політичних партій, метою яких є внутрішня окупація та здача національних інтересів України.

Натомість, бізнес Медведчука продовжує розквітати: мережа АЗС Glusco, яку з ним пов’язують, активно розвивається по Україні. Діяльність партії “Опозиційна платформа – За життя” та її окремих лідерів і далі несе загрозу безпеці та територіальній цілісності України. Поряд з питаннями національної безпеки та захисту від агресії окупанта, внутрішня загроза п’ятої колони є не менш страшною!

Пане Президенте, звертаємось до Вас, як до Гаранта Конституції, який забезпечує державну незалежність, національну безпеку держави та вимагаємо негайно вжити заходів для запобігання підриву національної державності України!

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]