Від Вакарчука у 118 окрузі до Верховної Ради йде Галина Васильченко

Лідер партії “Голос” Святослав Вакарчук офіційно підтвердив це у суботу, 8 червня.

До Києва на вихідних з’їхалась  команда “Голосу”. Галині Васильченко Святослав Вакарчук висловив персональну підтримку і закликав мешканців Пустомитівського району та частину Львова підтримати її на виборах.

Галина Васильченко – уродженка Самбірського району, живе у Львові. Вона є експертом в економіці, має дві вищі освіти. Окрім вітчизняних університетів, вчилася також у Лондоні. Є дружиною та мамою двох діток, встигає бути і активним членом двох громадських організацій у Львові “КращийСихів” та “ІМЕД”, реалізувала багато грантових проектів. У Львівській міській раді Галина працювала над залученням інвестицій для міста Лева, промоцією міста та співпрацею з міжнародними організаціями, такими як ЄБРР, Світовий банк, Міжнародна фінансова корпорація,

Жінка пройшла шлях від головного спеціаліста до начальника відділу інвестицій.

Три роки тому Галина Васильченко видала практичний посібник, що став дуже популярним у Львові, “Як започаткувативласну справу”. Презентувала його  на однойменних майстер-класах у різних містах України. І це дало свої плоди – люди, що слухали ці тренінги, почали відкривати власний бізнес.

Жінка пройшла шлях від головного спеціаліста до начальника відділу інвестицій.

“Розвиток та підтримка малого і середнього бізнесу – один із найважливіших моїх пріоритетів. Я переконана, сильна Україна буде тоді, коли українці будуть заможними. Не один багач на тисячі, а кожна сім’я буде жити у достатку. Бо тоді люди почнуть цінувати, що мають, і, як наслідок, вимагатимуть належної якості послуг у різних сферах життя”, – говорить Галина Васильченко.

До партії “Голос” увійшли молоді реформатори, громадські активісти, волонтери, медики, освітяни. Також у її списку до Верховної Ради відомий журналіст Сергій Рахманін, шоумен і волонтер Сергій Притула, співзасновниця ініціативи “Євромайдан SOS” Соломія Бобровська та інші. Свою підтримку партії висловив і відомий письменник Сергій Жадан. Партнерами “Голосу” у Галичині стали люди Української Галицької Партії. Саме їх підтримує партія Вакарчука на округах Львівщини, Франківщини і Тернопільщини.

У своїй програмі “Голос” заявляє, що саме  людина має бути у центрі всієї політики.

У нас є готові не популістські , а ефективні рішення.

“Я йду на вибори, бо часу на роздуми нема. В Україні все надто швидко змінюється і потрібно брати відповідальність у свої руки. Інакше її візьмуть люди з іншими координатами цінностей. Я два роки очолювала економічну експертну групу Української Галицької Партії. Разом ізколегами ми розробили програму у бюджетно-фінансовій децентралізації, теплопостачанні, транспортній галузі, енергоефективності. У нас є готові не популістські , а ефективні рішення. Однією з дуже важливих для ОТГ пропозицій є забезпечити спроможність громад – щоб люди не були залежні від якогось одного народного депутата, який або “виб’є” на свій округ гроші з бюджету, або ні. Я пропоную прийняти закон, згідно якого податки з доходів будуть залишатися там, де людина живе, а не де працює. Бо саме там вона користується дорогами, садками, школами, закладами культури. Тоді громада стає багатою та  незалежною”, – підсумовує Галина Васильченко.

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

[recaptcha]

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]