Валіза, матрац і десятки пакетів сміття

Прибрати пустир і засадити деревами – щоб не забудували

У межах Trashtag Challenge, на вихідних партійці УГП та небайдужі львів’яни облагородили частину парку, що біля гуртожитку №3 Львівської Політехніки на вулиці Карпинця, 27.

Ділянку вибрали не випадково, адже раніше там було урвище. Та нещодавно хтось його штучно засипав будівельним сміттям. Відтак, виникла реальна загроза, що все робилось для того, аби в парку на тому місці з’явилась новобудова.

Забудов у Львові вистачає, а от дерев стає щороку менше.

Щоб такого не сталось, голова фракції Української Галицької Партії у Львівській міськраді, Тарас Чолій  зібрав небайдужих львів’ян, привіз сотню саджанців, і разом з львів’янами ділянку приводили у порядок.

 

Українська Галицька Партія переконана – у парку мають бути дерева, а не будинки! Тож територію прибрали і засадили деревами.

“Ми надіємося, що тут таки буде парк. Цього тижня я ініціюю розробку проекту ухвали цієї земельної ділянки про долучення її до меж парку студентів. Забудов у Львові вистачає, а от дерев стає щороку менше. Цією акцією ми хочемо ще раз довести – не лише влада вирішує, що має бути під вашими вікнами. Якщо ви візьмете у свої руки лопати і пакети для сміття, облагородити територію і готові її захищати – вас як громаду будуть поважати і з вашою думкою будуть рахуватися”, – говорить Тарас Чолій.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]