В УГП Тернопільщини – нове керівництво

Виборча конференція Тернопільської обласної організації УГП відбулася цієї неділі, 16 травня.

Які ініціативи вдалося реалізувати, скількох депутатів отримала УГП на минулих місцевих виборах в області, які проблеми нині хвилюють громади і як їм можуть допомогти партійці – це та інше обговорили делегати конференції.

– На останніх місцевих виборах ми отримали великий кредит довіри у вигляді 71 мандата, – розповіла Анна Войтович, заступниця голови Політради УГП, екс-голова ТОО УГП. – В нас є п’ять заступників голів громад, три голови комісій в ОТГ. На них лежить дуже велика відповідальність. Вони повинні бути корисні для людей.

Перед делегатами конференції виступили кандидати на посаду керівника ТОО Віолета Салко й Олег Грушицький. Вони розповіли про те, яким бачать подальшу роботу партії на Тернопільщині.

Згідно з результатами голосування головою ТОО УГП став Олег Грушицький. Його заступники – Віолета Салко, Світлана Шпилик і Василь Мороз. Також делегати конференції затвердили склад Ради, до якої увійшли новообране керівництво обласної організації, а також Василь Гандзюк, Тетяна Цаволик та Ігор Велиган. Головою Секретаріату ТОО УГП став Іван Кізюк.

“Дякую за великий кредит довіри і підтримку. Старатимуся усі ваші сподівання і очікування виправдати, – сказав Олег Грушицький. – УГП повинна стати центром активності у громадах Тернопільщини, де люди можуть себе знайти і реалізувати”.

 

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]