Українську Галицьку Партію на Тернопільщині очолила молодь

Українська Галицька Партія – одна з небагатьох політичних організацій Тернопільщини, яка регулярно оновлює свій керівний склад та дає дорогу молоді. Щороку в структурі відбуваються перевибори, відтак, у партію приходять молоді активісти, які без бюрократичної тяганини та без довгого шляху по кар’єрній драбині можуть зайняти керівні посади в організаціях. Так, нещодавно черговий раз оновився керівний склад Української Галицької Партії.

Громадський діяч, історик та письменник Олег Вітвіцький очолив обласну організацію політ сили. Міською керуватиме громадська активістка, керівниця «Молодіжного центру праці» Ірина Яремчук. Історик та громадський діяч Ігор Велиган, який був на чолі обласної організації, став першим заступником голови Політради.

Керівний склад партії змінюється кожного року, починаючи з верхівки, закінчуючи районними організаціями. З одного боку, здається, що для партійного життя рік — це мало часу, але такий підхід дає безліч переваг. Так, в більшості партій одні й ті самі люди займають керівні посади багато років, а молодим людям, які повні ентузіазму та енергії, просто ніде себе проявити. В Українській Галицькій Партії можна обиратися керівником Політради лише два рази поспіль. У більшості партій перевибори керівництва відбуваються раз на два-три роки, але потім можна безліч разів переобиратися. Відтак, Українська Галицька Партія, завдяки такому підходу, постійно залучає у свої ряди молодих активних людей, які часто є непублічними, але в роботі проявляють себе як мудрі державотворці.

imgonline-com-ua-Compressed-SbR05Ap7Two«У суспільстві дуже високий рівень недовіри до політичних партій. Команда УГП прагне змінити таку ситуацію. Ми пропонуємо нові, зрозумілі й прозорі правила партійного будівництва. Ми творимо партію, де ніхто не може бути “вічним” керівником, де рішення приймають у демократичний спосіб, де робота направлена на постійну співпрацю з мешканцями нашого краю. Наголошую: не лише у виборчий період, а саме тут і зараз ми готові до реалізації важливих для тернополян проектів. Це – і захист Дністра від забудови ГЕС, і скасування абонплати за газ, і сприяння у приватизації житла в гуртожитках. Не так давно хтось із політичних експертів назвав УГП партією, яка працює без вихідних. Так воно, насправді, і є. А з посиленням і розширенням нашої команди на Тернопільщині, сподіваюсь, ця робота стане вдвічі ефективнішою і результативнішою. Буду щиро радий, якщо до лав УГП і надалі зголошуватимуться ті, хто готовий розпочинати зміни у державі з власного будинку, вулиці, міста чи села, хто готовий взяти на себе відповідальність за стан справ у Галичині й усій соборній Україні», — зазначає Олег Вітвіцький.

imgonline-com-ua-Compressed-xwzHFEeKmtGnHO6o

Ігор Велиган вважає, що політичні партії мають бути відкриті, за прикладом Української Галицької Партії. Нову посаду розцінює як позитивну оцінку попередній діяльності.

«Для мене обрання заступником голови політради УГП – це і добра оцінка моєї роботи на посаді голови Тернопільської обласної організації, і підтвердження демократичних процедур при формуванні керівництва. Партія демонструє відкритість до нових людей не замикається в собі. Існують, так би мовити, соціальні ліфти, коли людина, яка показала себе з позитивного боку, може швидко піднятись вгору і потрапити в керівний склад партії. На новій посаді буду переносити досвід Тернопільщини на всю партію, зокрема щодо залучення людей та створення нових осередків. Вважаю, що партія повинна брати участь у всіх виборчих кампаніях, як до об’єднаних територіальних громад, так і до можливих позачергових виборів до Верховної Ради», — говорить Ігор Велиган.

imgonline-com-ua-Compressed-IypH7w3RpwyEUqІрина Яремчук, яка очолила міський осередок Української Галицької Партії, відома в Тернополі громадська діячка. Вона організовувала чимало просвітницьких, навчальних та соціальних проектів та акцій для молодих людей. Лобіювати інтереси молоді та пересічних жителів міста Ірина Яремчук збирається і надалі.

«Тривалий час я займаюся громадською діяльністю. На жаль, неодноразово мені довелось зіштовхнутися зі свавіллям чиновників. Як і багато активістів УГП, я зрозуміла, що здолати корумповану і прогнилу систему можна лише через прихід до влади критичної маси порядних та професійних людей. Роботу міського осередку я планую спрямувати на допомогу нашій громаді збільшити свій вплив у вирішенні місцевих питань (через використання різноманітних демократичних механізмів), а також максимально допомогти у вирішенні конкретних локальних проблем, з якими стикаються жителі окремих будинків, вулиць чи мікрорайонів нашого міста. Окрім того, спільно з однодумцями плануємо в Тернополі реалізувати декілька важливих проектних ініціатив у сферах культури, екології, освіти», — розповідає голова міського осередку Української Галицької партії.

Вже незабаром оновлення керівного складу відбудеться в районних осередках Тернопільщини. Там також чекають на активних людей, які готові будувати майбутнє в демократичний спосіб.

підписатись на розсилку новин
+
+

Повідомити про помилку