Українська Галицька Партія змінила керівництво на Івано-Франківщині

Партійці обрали нового голову міського осередку та висловили довіру на наступний термін голові обласної організації. Очільником УГП у місті став молодий економіст та громадський діяч Олег Саїк. Галицьку Партію в області другу каденцію очолюватиме теж економіст, експерт із розвитку сільських громад Любомир Романчук.

За Статутом Української Галицької Партії, всіх керівників місцевих осередків, голову Політради та її склад, а також і Секретаріат партії, змінюють що два роки.

Традиційно, під час обласної конференції очільник обласної організації звітує та представляє свою програму дій на наступний термін, якщо балотуватиметься вдруге. І так само свої плани озвучують усі кандидати на посаду голови.

“За рік ми більші, ніж подвоїли кількість місцевих осередків на Івано-Франківщині. На етапі формування перебувають ще дві команди – в Бурштині та Снятині. У планах на наступний рік – створити осередки в усіх районах та містах обласного підпорядкування. Орієнтуємося не на кількість членів, а на якість, цінності, ініціативність людей. Саме тому за нами немає негативних шлейфів. Рухаємося далі, залучаємо дієвих людей до нашої команди і разом змінюємо свої села, міста, Галичину – Україну”, – каже Любомир Романчук.

“Зміни неможливо втілювати без політики, бо політика є інструментом втілення змін, – переконаний новообраний голова міського осередку Олег Саїк. – Молодь повинна брати більш активну участь у політиці, бо в неї краще розвинуте креативне мислення, і вона здатна приймати рішення швидко. Поєднання досвіду і молодечого ентузіазму – це те, на що опирається наша партія”.

Один із основних принципів діяльності Української Галицької Партії – мультилідерство.  Це – партія без “вождя”, де добре працює соціальний ліфт і провідником може стати кожен ініціативний партієць, який заслужить повагу та довіру своїх колег.

Так, нещодавно головою Української Галицької Партії обрали 24-річного політолога Романа Лозинського – пластуна та  політолога, який стажувався у парламенті Канади. Він змінив на посаді представника галицької інтелігенції, дипломата, активного учасника національних рухів кінця 1980-х – початку 1990-х років – Богдана Панкевича.

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!