Українська Галицька Партія відкликає депутатів Львівської обласної ради

Львівська обласна організація УГП на Конференції 22 січня проголосувала за відкликання депутатів УГП в Львівській обласній раді.

Йдеться про п’ятьох обласних обранців від УГП, зокрема Тараса Чолія, Івана Щурка, Марію Кульчицьку-Волчко, Юрія Фольварочного та Віталія Андрейка.

До слова, під час Конференції голова Головної Контрольної Комісії Орест Друль ознайомив присутніх з результатами перевірки діяльності депутатів Львівської обласної ради з депутатської фракції УГП за перший рік їх депутатської діяльності.

За висновками перевірки виявлені наступні підстави для відкликання, зокрема: не підтримання зв’язку із Львівською обласною організацією УГП, від якої депутати були обрані до Львівської обласної ради, невиконання обов’язків депутата, що визначені законодавством та не відповідність практичної діяльності депутата основним засадам і принципам передвиборної програми Львівської обласної організації та програмі УГП.

За словами голови Політради Української Галицької Партії Ростислава Коваля, фракція, яка номінально називалась іменем партії, жодним чином не репрезентувала її в обласній раді, а її діяльність не відповідала ціннісним засадам партії.

“Ми йшли в органи місцевого самоврядування, аби відстоювати інтереси громади, а не служити олігархам чи місцевим політичним кланам. Депутати обласної ради, яких ми відкликаємо, мали інше бачення. Вони прийняли рішення піти на кулуарні домовленості та прислужувати більшості. Тим самим фракція УГП в обласній раді втратила суб’єктність та потрапила під тотальний контроль інших політичних сил. Ми сьогодні виправили помилку, яку допустили, бо прагнемо, аби бажання виборців, які нас підтримали бо прагнуть іншої політики, були реалізовані”,- резюмував Ростислав Коваль.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]