Українська Галицька Партія щиро вітає Вас з Великоднем!

олрлордлож“Україна, як і переважна більшість країн, у своєму розвитку піднімається по спіралі. Успіхи та позитивна динаміка чергуються з проблемами, які в свою чергу викликають розчарування і народні збурення, що знову переростають у Віру, вищі рівні розуміння та  громадської активності.

Після Майдану Україна отримала велике випробування – війна, біженці, втрата найкращих – саме  тих, хто був би дуже потрібний для реформ і зміни влади. Приходить розчарування, відчуття безвиході в певної частини українців.

Сьогоднішня ситуація породжує аналогії з подіями, які відбулись 2000 років тому. Саме тоді, коли нашого Господа розіп’яли як звичайного злочинця, навіть найближчих його друзів і учнів охопило відчуття суму і безнадії. Вони ще не знали, що попереду Воскресіння Господнє. Воскресіння, у яке мало хто вірив, мало хто бачив, але яке зрештою перевернуло весь світ… І стало основою нашої Віри.

Саме Віра потрібна зараз всім нам. Віра у своє майбутнє і добре майбутнє України.
Для цього треба дуже багато працювати – але працювати з Вірою.
Адже Ми – християни, тому праця і Віра – це наш шлях, це основа нашої впевненості у майбутньому.

Все буде добре, бо ХРИСТОС ВОСКРЕС!

ВЕСЕЛИХ СВЯТ!

Богдан Панкевич, голова Політради Української Галицької Партії

До цього Великодня члени Української Галицької Партії описали, з чим асоціюється у них це велике свято, свої найтепліші спогади про Великдень. Їх усі Ви зможете прочитати впродовж святкових днів на сторінці політсили у Фейсбуку. Тут публікуємо деякі з них:

65Наталія Федоляк, член Української Галицької Партії, Івано-Франківськ

“Для мене Великдень – це Забава. Саме Забава. Так називається маленький хутір під Стриєм, де жили мої бабця і дідуньо. Сюди ми приїжджали на всі свята. Тут збиралася велика родина, завжди було весело і гамірно, як на справжній забаві. А ще у бабці був великий сад, кози, три великі пси, кури. Мені, маленькій дівчинці з міста, там було дуже цікаво і затишно.

…А ще пам’ятаю “фірмову” страву, яку я їла тільки тут і тільки на Великдень. Цю страву я ніде більше не зустрічала, тому вона для мене особлива і великодня. Називається – таляпатанка.

Основний інгредієнт – свячені яйця. Білки відділяють від жовтків, грубо нарізають. Жовтки мнуть виделкою. Ця маса заправляється водою, тертим хріном, сіллю і оцтом. Виходить така собі яєчна зупка, гостренька і смачненька. Особливо, з канапкою з паски та копченого м’ясця…

…Бабці й дідуня вже давно немає. І на Забаву якось уже не так часто їздимо. Тепер збираємось у батьків, в місті. Але таляпатанка завжди є на нашому великодньому столі. Робить її тільки тато. А я дякую Богові, що батьки живі-здорові”.

imgonline-com-ua-Compressed-3UYcNQdRvyОлег Дьорка, голова Дрогобицької районної організації Української Галицької Партії

“Великдень для мене – це фестиваль “Велика гаївка”, який ми організовуємо спільно з кількома громадськими організаціями у Дрогобичі. Він відбувався у 2012, 2013 роках, і ми його відновили цьогоріч знову. Він має таку гарну особливість цього разу: в межах фестивалю відбудеться “Школа лідера”, в якій візьмуть участь 16 дітей з Дрогобича та 16-ро – з Авдіївки і Станиці Луганської. Учасники “Школи лідера” вчаться, разом із нами організовуючи фестиваль “Велика гаївка”. Власне, фестиваль організовують ці діти і кілька різних громадських організацій, до яких також належу я та кілька інших членів Глицької партії у Дрогобичі. Також Великдень для мене – це час зустрітися з давніми добрими друзями, особливо тими, які емігрували з України. Так це свято нас всіх об’єднує”.

підписатись на розсилку новин
+
+

Повідомити про помилку