Українська Галицька Партія проходить в Тернопільську міську раду

В Тернополі Українська Галицька Партія входить в перелік партій, що перемагають на виборах. У перегонах до місцевих виборів Українська Галицька Партія з рейтингом 5.2% заходить у Тернопільську міську раду. Опитування провела соціологічна група “Рейтинг” серед мешканців Тернополя.

Соціологічні опитування продемонстрували, що жителі міста значно краще оцінюють місцевий стан справ, аніж загальну ситуацію в країні. Так, лише 21% вважають, що країна рухається у правильному напрямку, 70% – у неправильному. Натомість 67% мешканців міста вважають, що справи у місті ідуть правильно, лише 25% – протилежної думки. У порівнянні із минулим роком оцінки щодо загальнодержавної ситуації погіршилися, щодо місцевої – покращилися.

“Працюємо, щоб наша країна ставала успішною. Але починаємо, звісно, зі свого дому, з рідного міста, села”,- каже Іван Кізюк, голова Тернопільсьої міської організації Української Галицької Партії.

Довідка: вибірка – мешканці Тернополя від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком та статтю. Вибіркова сукупність: 800 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 3,5%. Метод опитування: CATI (computer-assisted telephone interviews – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів.

Терміни проведення дослідження: 23 липня 2020 р.

Читайте статтю за посиланням: https://bit.ly/30ao49X

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]