Українська Галицька Партія презентує Україну в Канаді

Голова Політради Української Галицької Партії Роман Лозинський бере участь в офіційному візиті до Канади – в межах програми Canada Ukraine Parliamentary program (CUPP). У програмі – виступ у Канадському парламенті та ще низка заходів, що стосуються промоції України у Канаді.

У парламенті цієї країни Роман Лозинський стажувався 10 тижнів у 2016 році. Працював в офісі депутата Бориса Вжесневського, який також має українське коріння, брав участь у роботі комітетів тощо. Саме тоді в канадському парламенті відбувся іміджевий захід для промоції України – Ukrainian day on Parliament Hill, якого Роман став співорганізатором. Участь у заході взяли три десятки депутатів парламенту.

Цьогоріч у Канаді стажується нова група українських студентів-інтернів. Днями там відбудеться другий Ukrainian day on Parliament Hill. Для участі у ньому запросили кількох випускників програми 2016-о року. Всі вони після стажування в Канаді працюють у публічному управлінні: державній службі чи політиці.

“Кожен із нас має коротко сказати, що і як робиться в Україні, у контексті наших напрямів роботи. У моїх планах також зустрічі з депутатами, інтернами та українською громадою в Торонто”, – каже Роман Лозинський.

У стінах канадського парламенту представник Галицької Партії говоритиме про реформу децентралізації. Адже в політсили є свої експертні групи, які на практиці допомагають її впроваджувати громадам і знають про досягнення та перешкоди у зміні освіти, медицини, системи влади тощо з власного досвіду.Ще одна тема – еміграція. Проблема, на думку, голови політради, комплексна і потребує негайних рішень та співпраці різних гілок влади та мобілізації суспільства.

У своєму виступі у канадському парламенті український політик також розповість про досвід творення нових політсил в нинішніх українських реаліях.

“Люди очікують змін. І все більше людей готові ці зміни творити самі. Чесні, професійні та ціннісно орієнтовані люди готові іти в політику. Але в Україні зробити це не так легко. Бо часто українські партії – це закриті елітні клуби. Серед тих партій, які вже існують (а їх близько 350-ти) є лише одиниці таких, які не зобов’язують тебе до корупційних дій та не пов’язані з олігархами та політиками “вчорашнього дня”.

Все більше молодих людей розуміють, що громадська активність – це дуже важливо. Але саме в політиці ти маєш найбільший вплив на впровадження змін. Для цього тобі потрібна команда – політична партія. Ми творимо політичну партію, в якій немає постійного боса, а лідери змінюються що 2 роки. Партію, в якій ти вільний і непідконтрольний і маєш можливість розвиватися та обіймати керівні посади завдяки соціальному ліфту”, – зазначає п. Лозинський. Наразі в Українській Галицькій партії  майже 80 депутатів місцевих рад. Серед них – найменша фракція у Львівській міській раді. Саме успішні депутати, які не є типовими політичними злодіями, а навпаки – творять відчутні зміни в своїх містах, є найкращим прикладом для тих людей, вважають партійці. “Через власний приклад ми повертаємо довіру молодих людей до політики та збільшуємо рівень їх участі в політиці”, – зазначає голова Політради УГП.

Окрім Романа Лозинського, в найвищому законодавчому органі Канади виступлять Анна Новосад, генеральний директор Управління стратегічного планування та європейської інтеграції при Міністерстві Освіти та науки України, Соломія Бобровська,  в.о. голови Одеської ОДА, Наталя Микольська, заступник міністра економічного розвитку та Сергій Пєтухов, заступник міністра юстиції з питань європейської інтеграції.

Фото з 2016 року.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]