Українська Галицька Партія підготувала Галицький довідник для туристів

Чому жінка не може зайти першою до хати та коли на Галичині не варто вживати алкоголю?

Українська Галицька Партія підготувала жартівливу пам’ятку, аби допомогти туристам зрозуміти, що ж коїться на Галичині у конкретний день Свят: як годиться поводитись, аби не нашкодити дотриманню обрядів та звичаїв. Пам’ятка, яка на кілька днів допоможе туристам стати справжніми галичанами!

Паперові листівки ми уже роздали на вулицях наших міст. Тепер публікуємо тут. Не забудьте поділитися нею із тими, хто до нас їде, але не до кінця розуміє, що відбувається 😉1 січня – на Галичині відразу два свята – Новий Рік та день народження Степана Бандери. Тому НЕ викликайте пожежників, коли побачите смолоскипну ходу у місті.

6 – Святвечір. День строгого посту. Коли зійде перша зірка, всі порядні галичани сідають до Святої Вечері із 12 страв. В цей день НЕ галасуйте і НЕ робіть п’яний рейвах – всі в очікуванні народження Ісуса.

7 – Різдво. Після літургії галичани гучно і радісно колядують. Колядуйте самі та відчиніть двері вертепу! За коляду прийнято дякувати гривнями.

8, 9 – Марії та Стефана – продовження гучних застіль, святкувань та коляди.

13 – Меланки та зустрічі старого Нового Року. В цей вечір гурти переодягнених дівчат і хлопців водять театралізоване дійство – Маланку.

14 – старий Новий Рік і Василя. З самого ранку від хати до хати ходять засівальники. Чекайте ранкових гостей! Першим до хати має зайти чоловік! Шановні жінки-туристкині, НЕ заходіть у цей день першою в дім, на Галичині це прирівнюється до злочину.

18 – Щедрий Вечір (друга вечеря). Сідайте з рідними до пісної вечері, як перед Різдвом, але цього разу – в очікування Водохреща. Це вечір щедрівок! Хлопці НЕ забувайте – тепер час дівчат – право щедрувати мають тільки вони!

19 – Водохреща (Йордан) – випийте освяченої води. НЕ бійтеся зануритися у найближчу ополонку і потім обов’язково викласти це в мережу. Це гарантія здоров’я на весь рік і приналежності до Галичини на усе життя!

Після 20 січня на Галичині відроджується нормальний ритм роботи. Настає отой загадковий період “після свят”. Але не точно.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]