Українська Галицька Партія оновила керівництво львівського осередку

Ще на рік очільницею Львівської міської організації Української Галицької Партії залишається Юлія Гвоздович.

Її заступницею на міських зборах*, які відбулися вчора, 7 вересня, львівські партійці обрали Мар’яну Кузько, секретарем – Ярину Сороку, а до Ради ЛМО увійшли також Андрій Рущак та Віталій Ляска.

imgonline-com-ua-Compressed-6UOxG1M9mzECPl

Нагадаємо, від 2015 року Юлія Гвоздович, канд. економічних наук, є депутаткою від УГП у Львівській міській раді, головою комісії законності, свободи слова та депутатської діяльності. Також Юля є співзасновницею та головою ГО “Батьки в дії”. Як депутат працює над впровадженням у Львові інструментів громадської участі в управлінні містом, над розширенням прозорості та підзвітності владних органів, а також над тим, щоб місто ставало по-справжньому дружнім до дітей та родин.

Мар’яна Кузько є керівницею проектів ГО “Батьки в дії”, економістом за освітою, громадською активісткою.

Ярина Сорока – головний спеціаліст управління інвестицій та проектів Львівської міської ради. Зокрема, вона займається пошуком інвесторів для столиці Галичини, співпрацею з українськими міністерствами та міжнародними установами (ЄБРР, ЄІБ), проводить переговори тощо.

Андрій Рущак – представник сфери ІТ, громадський активіст, член громадської ради при управлінні інформаційних технологій ЛМР, співзасновник ГО “Кращий Сихів” та співтворець “Скверу Гідності”.

Віталій Ляска – канд. Історичних наук, історик, археолог, керівник проекту “Локальна історія” ГО “Українська Галицька Асамблея” – унікальної організації, яка збирає та записує відеоспогади учасників українського підпілля першої половини ХХ століття, оцифровує старі світлини тощо.

imgonline-com-ua-Compressed-6HCTklp8M7o

Крім перевиборів міського керівництва, представники львівського осередку Української Галицької Партії заслухали звіт Юлії Гвоздович за минулий рік, порадилися про найближчі та найважливіші ініціативи у Львові, а також обрали кандидатів на обласну конференцію, яка має відбутися незабаром.

*Щорічні перевибори керівного складу на всіх рівнях організації передбачені у Статуті Української Галицької Партії. До того ж, очолювати одну і ту ж партійну структуру один активіст може не більше ніж два роки поспіль.

 

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!