Українська Галицька Партія обрала нового голову

Українська Галицька Партія отримала нового голову Політради. Відтепер політичну силу очолюватиме Ростислав Коваль. Саме за його кандидатуру проголосували на ХІ партійному З’їзді, що відбувся в Івано-Франківську.

В нашій команді Ростислав Коваль не нова людина. Шість років він був політичним консультантом партії. У 2015, на місцевих виборах, очолював її передвиборчий штаб. Тоді за кілька місяців роботи вдалось досягнути добрих результатів та завести у різні ради Галичини понад сотню депутатів. У 2019 році троє членів УГП здобули перемогу і тепер представляють інтереси львів’ян у Верховній Раді.

«Українська Галицька Партія стала феноменом в українській політиці. Сьогодні на нас звернуті погляди прогресивних українців та українок. Тож наша місія – зберегти та відродити дух України, який жевріє саме в Галичині. Повернути людину на чільне місце в системі цінностей цього світу.

Не варто очікувати, що хтось, крім нас, буде опікуватися нашими громадами, дбати про порядок, контролювати місцеву владу. Українська Галицька Партія повинна стати платформою для спілкування та співпраці громадських активістів, підприємців, фермерів, професійних середовищ у кожній громаді.

Галицька партія творить іншу політичну реальність, де на зміну ієрархіям та підпорядкуванням приходять мережі та співпраця», – заявив на З’їзді Ростислав Коваль.

На З’їзді повністю оновили керівний склад партії – обрали членів Політради, Головної Контрольної Комісії та заступників голови. Ними стали львів’янин Святослав Літинський, який відомий тим, що став першим українцем, який отримав український паспорт без російськомовної сторінки та тернополянка Анна Войтович, яка очолює Тернопільську обласну організацію УГП.

Нагадаємо, що згідно Статуту Української Галицької Партії голова Політради обирається кожних два роки.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]