Українська Галицька Партія ініціює розслідування сміттєвої кризи

Минуло два місяці, як ми зверталися до нардепів мажоритарників Львова щодо ініціювання створення тимчасової слідчої комісії (ТСК) щодо сміттєвої кризи та об’єктивним розслідуванням цієї ситуації. За цей час ми так і не отримали належної відповіді. Тому Українська Галицька Партія звертається до міжфракційного об’єднання нардепів «Львівщина».

Своїм зверненням Українська Галицька Партія вимагає об’єктивного розслідування факту загибелі рятувальників та  спричинення екологічної катастрофи, пов’язаної із блокуванням вивезення ТПВ у Львові, оскільки на місці за майже 4 роки цього належним чином так і не спромоглись зробити.

“Сміттєва криза, яка вибухнула у 2016 році, стала логічним наслідком бездіяльності багатьох БЕЗвідповідальних чиновників різних рівнів. До сьогодні ми не поставили крапку в цьому питанні. Винні не покарані, питання вивезення та утилізації ТПВ у Львові не налагоджено належним чином і домовленості між чиновниками досі залишаються під грифом “таємно.” Ми хочемо, аби винних за той сміттєвий жах, що творився у нашому місті – покарали”, – говорить голова політради Української Галицької Партії Ірина Моряк.

Нагадаємо, наприкінці листопада депутат ЛМР від Української Галицької Партії Мирослав Данилків уже подавав звернення до нардепів, аби у ВР львівські депутати-мажоритарники ініціювали створення тимчасової слідчої комісії (ТСК) щодо львівського сміття наголошуючи, що вирішення питання на місцевому рівні львів’яни так і не дочекалися. Хоча добре пам’ятають жахи, пов’язані із сміттям.

Депутат Мирослав Данилків також нагадав, що у Львові досі немає відкритого проєкту будівництва майбутнього сміттєпереробного заводу і це лиш додає негативу серед місцевого населення. А що найгірше – львівська сміттєва трагедія ніяк не вплинула на подальшу  державну політику – в країні досі  не працює загальна система вирішення проблеми з утилізацією ТПВ.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]