УГП висунула Наталку Сербин на мери Івано-Франківська

Ми переконані, наше місто давно заслуговує на гідну альтернативу старій владі. В Івано-Франківську з цим завданням впорається наша партійка – Наталя Сербин!

“Я йду, бо люблю це місто і людей. Вмію і готова служити людям. Маю на це час, знання і команду. А ще досвід, який здобула за роки громадської, волонтерської та політичної діяльності”- говорить кандидатка на міську голову Наталія Сербин.

Наталія Сербин, кандидат на голову Івано-Франківської ОТГ, громадська активістка, волонтер, журналіст. Наталя одна з організаторів та активних учасників Євромайдану в Івано-Франківську. Координувала Молодіжний штаб спротиву.

Під час російсько-української війни стала співзасновницею та координаторкою громадської ініціативи «Поранені SOS». Організувала ряд мистецьких акцій, аукціонів для підтримки української армії та поранених бійців.

Активно відстоює права жінок під час пологів. Також 36-річна Наталка ініціювала проект «Нове життя в нових умовах»,також виборювала реформування пологових будинків у місті.

Під час пандемії об’єднала місцевих підприємців й створила інтернет спільноту “Save FOP Galicia”. Вже понад 8 тисяч учасників успішно користуються цим безкоштовним майданчиком.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]