УГП висловила недовіру безпековій політиці Зеленського і вимагає залучення НАТО до розведення сил

Українська Галицька Партія висловлює недовіру безпековій політиці Президента Володимира Зеленського та Уряду України в питанні відведення Збройних Сил України і встановлення миру на території Окремих районів Донецької та Луганської областей.

Відведення військ з лінії розмежування без належного контролю з боку сил ООН чи НАТО є неефективним та несе загрозу залишення мирного українського населення в прифронтовій зоні сам-на-сам з російськими терористичними угрупуваннями та кадровими військовими країни-агресора.

Закликаємо українське суспільство до мобілізації сил спротиву колаборантській політиці української влади. На жаль, нікому не відомі справжні мотиви влади Зеленського і, можливо, існує прихована частина переговорів з ворогами. Такий стан речей вселяє обґрунтовану тривогу.

Після підписання так званої «формули Штайнмаєра» керівництво України почало рухатися у фарватері політики Росії, тобто – миру ціною прихованої поступової капітуляції України.

Розведення військ більше подібне на одностороннє відведення українських збройних сил України. Воно відбувається без дотримання необхідних умов з боку бойовиків та російських військ, зокрема вони не дотримуються режиму «семиденної тиші».

Вимагаємо залучення миротворчих контингентів ООН та НАТО до процесу встановлення миру на Донбасі та повернення українських територій під юрисдикцію українського Уряду, враховуючи, що заходи економічного і політичного характеру виявились недостатніми і недієвими.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]