УГП влаштувала акцію єдності на колишньому кордоні між УНР та ЗУНР

Сьогодні, 22 січня, близько трьох десятків партійців та прихильників Української Галицької Партії зустрілись на річці Збруч у смт. Підволочиськ. Усе для того, аби на межі Тернопільської та Хмельницької областей (колишній кордон між УНР і ЗУНР, який проходив по річці Збруч) взятись за руки та заспівати гімн України. Цього року акція Соборності від Української Галицької Партії відбулась вп’яте.

«Проголошення Акту Злуки трапилось ще у 1919 році. Тоді, нам як країні, майже вдалось досягнути омріяної цілі і стати незалежним гравцем на карті світу. Сьогодні ми маємо пам’ятати про цей вчинок, про ціну, яку заплатили тоді і досі платимо. А приїжджаючи сюди, на річку Збуч, важливість дати відчуваєш по-особливому. Бачитись тут з однодумцями у день Соборності для нас вже стало гарною галицькою традицією» – говорить голова Політради Української Галицької Партії Ірина Моряк.

На акцію приїхали представники кількох осередків Української Галицької Партії із трьох областей України: Львівщини, Тернопільщини та Івано-Франківщини.

 

 

 

 

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]