УГП у Болехівській громаді відкрила Центр розвитку громади

Днями у Болехівській ТГ відкрили Центр розвитку громади. Це – простір для комунікації краян, влади, громадських організацій, рухів і діячів, обговорення та спільного вирішення суспільно-політичних питань.

Новий простір можливостей для громади

“Основна мета – створити місце, яке сприятиме більшому залученню жителів до їхньої участі в житті громади, втілення цікавих ідей та проєктів, які допомагатимуть громаді стати успішною, покращувати життя людей, робити його комфортним. Тут будуть проводити різні зустрічі, заходи, дискусійні клуби, навчання та обміном досвідом. Зокрема, у Центрі вестимуть прийом громадян депутати. Залучати до обговорення та напрацювання рішень експертів різних сфер”, – розповіла під час зустрічі голова правління ГО “Центр розвитку ідей та інновацій “Акцент”, начальниця Болехівського бюро правової допомоги, депутатка міської ради Болехівської ТГ від Української Галицької Партії Маряна Гошовська.

Наше завдання – у владі стати представниками громад

На зустрічі були представники громади, органів місцевого самоврядування, команди Івано-Франківської обласної організації УГП, голова Політради УГП Ростислав Коваль, а також депутати міської ради від Української Галицької Партії.

Ми йдемо у владу, щоб змінювати середовище, у якому живемо. А не щоб мати політичні амбіції та дивіденди. Прагнемо будувати ефективне управління. Ми так само хочемо, щоб наші діти вчилися в хорошій школі, ходили якісними дорогами тощо. І ми працюємо для того, щоб допомогти владі прийняти правильні рішення для розвитку громади. Важливими після реформи децентралізації є зміни та виклики. Громада має важелі, але не має впливу, наприклад, на місцеві правоохоронні органи. Таким чином, не може вплинути на виконання рішень, прийнятих органами місцевого самоврядування. Саме тому УГП має стати таким важелем у роботі з бізнесом, різним середовищем і громадою. Наше завдання – стати представниками громад в органах місцевого самоврядування. І впливати на рішення так, щоб вони працювали на громаду.

За якою схемою працює УГП? Ми показуємо себе на справі дієвими. І люди нас підтримують. Вони бачать, якими ми є, наші цінності, наші підходи. І в них не виникає застережень – вони долучають до нашої команди”, – пояснив політолог, голова Політради УГП Ростислав Коваль.

Налагоджено співпрацю з владою та зовнішніми експертами

Також у рамках співпраці УГП з ГО “Громада.UA” відбулась робоча зустріч з депутатами та керівниками міської ради Болехівської ТГ. Спільно розпочата робота над написанням стратегії розвитку громади. І під час зустрічі відбулось обговорення алгоритму дій, консультацій експертів та плану роботи, а також підписали Меморандум про співпрацю.

Експерти платформи також консультують громаду щодо питань ефективної реорганізації освітньої мережі та написання проєктів, які допоможуть залучити в громаду додаткові кошти.

Наша ціль – щоб депутат був ефективним для громади. Для цього працюємо у 5-ох напрямках: експертна підтримка, юридичні консультації, підготовка проєктів, тематичні навчання та аналітика”, – розповіла під час презентації платформи у Центрі розвитку громади економістка, ініціаторка та координаторка ГО “Громада.UA” Andriana Shehlovych.

Команда Івано-Франківської обласної організації – голова Івасишин Світлана та член Політради УГП Любомир Романчук анонсували презентацію аналогічних Центрів і в інших громадах області.

Центр розвитку громади Болехівської ТГ: м. Болехів, вул. Озаркевичів, 4. Тел.: (099) 661-83-13, (050) 522-89-26.

АННА ЗОРЯ

 

 

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]