УГП пропонує для Львова якісні зміни в дошкіллі

Відкритий діалог батьків, представників дошкільної сфери, управлінців, активних мешканців та представників освітньої експертної групи Української Галицької Партії відбувся днями в одній із львівських бібліотек.

Говорили про комплексний підхід вирішення проблем дошкільної освіти: розширення мережі дошкільних закладів, прозорий доступ до існуючих місць у дитячих садочках та розподіл бюджетних коштів і благодійних внесків.

“До мене як депутата постійно звертаються батьки, діти яких не потрапили у дитячі садочки. Ми щоразу розглядаємо це питання як під час роботи гуманітарної комісії, так і під час пленарних засідань Львівської міської ради. Зокрема, за рекомендацією нашої комісії планується відкриття 2-х дитячих садків на Левандівці.

Також 2-3 рази на місяць проводимо виїзні засідання гуманітарної комісії до навчальних закладів міста. На власні очі бачимо реальний стан шкіл та садків. Тому вносимо свої рекомендації у бюджет, щоб стимулювати виділення коштів, наприклад, на ремонтні роботи чи оновлення матеріально-технічного забезпечення закладу. Але все це є точкові моменти вирішення проблем. Дуже важливо мати стратегію, яка допоможе виключити нинішні мінуси освітньої системи. Власне, саме над цим працює освітня експертна група Української Галицької Партії”, – розповідає депутат Ігор Дякович.

У межах дискусії також відбулася презентація напрацювань експертної освітньої групи Української Галицької Партії із вдосконалення системи дошкільної освіти.

25551372_1781615625217021_483572222_o

“Я дізналася дуже цікаву інформацію і багато таких речей, над якими, насправді, необхідно задуматися. З кроків, які були запропоновані сьогодні на презентації, можемо спробувати розпочати співпрацю. Це, насамперед, буде електронна реєстрація для дошкільних навчальних закладів”, – каже Зоряна Довганик, керівниця управління освіти Львівської міської ради.

“Дуже добре, що на зустрічі були представники різних зацікавлених у темі дошкільної освіти сторін. Приємно також, що змогла прийти керівниця міського управління освіти та заступниця з питань дошкільної освіти. Нам важливо налагоджувати таку співпрацю. Це є перший крок до того, аби змінити у місті підходи до дошкільної освіти. Ми за це вболіваємо і такий запит існує вже дуже давно: батьки не розуміють, що відбувається в системі реєстрації дітей до дитячих садків, чому групи постійно переповнені. Натомість маємо чіткий план дій, який може допомогти Львову стати першим містом, де продемонструють приклад хорошого системного підходу до розвитку дошкільної освіти”, – додає Ірина Крохмаль, керівниця освітньої експертної групи УГП.

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!