ЛОО УГП скликає Конференцію

Львівська обласна організація Української Галицької Партії повідомляє про скликання Конференції з розгляду питання про внесення пропозиції щодо відкликання депутатів фракції УГП у Львівській обласній раді: Тараса Чолія, Віталія Андрейка, Марії Кульчицької-Волчко, Івана Щурка та Юрія Фольварочного.

Конференція відбудеться у суботу, 22 січня 2022 року, о 12:00 у конференц-залі готелю «Ріус», за адресою: м.Львів, вул. Гнатюка 12А, 2 поверх.

Початок реєстрації делегатів та учасників об 11:30, завершення реєстрації о 12.00.

У зв’язку з поширенням COVID-19 до участі в Конференції допускаються: делегати Конференції, члени Політичної ради УГП, депутати Львівської обласної ради Чолій Т.Б., Кульчицька-Волчко М. В., Фольварочний Ю. Я., Щурко І. П., Андрейко В.В., запрошені особи та акредитовані представники засобів масової інформації.

Представники ЗМІ, які бажають взяти участь у Конференції, повинні до 10.00 год 21 січня 2022 року подати письмову заяву про участь у Конференції (довільної форми) за адресою: м. Львів, вул. Костюшка, 18, (2 поверх). У заяві обов’язково вказати: найменування ЗМІ, відомості щодо осіб, які акредитуються для участі (ПІБ, серія, номер та дата видачі посвідчення журналіста та/або іншого документа, що підтверджує приналежність особи до засобу масової інформації) та завірену копію документа про реєстрацію засобу масової інформації. Представники засобів масової інформації, які не пройшли акредитацію, до участі в Конференції не допускаються.

Всі учасники заходу допускаються на Конференцію виключно за наявності сертифікату про вакцинацію або негативного ПЛР-тесту на COVID-19, або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу, який проведено не більше як за 72 години, або наявності довідки про протипоказання щодо проведення вакцинації або перенесення хвороби, що дійсна до 180 днів з дня виявлення хвороби.

Захід відбудеться з урахуванням карантинних вимог, які діятимуть у Львові на день проведення Конференції.

Детальніша інформація за телефоном 097 847 54 27

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]