УГП на боці малого та середнього бізнесу!

Депутат ЛМР Мирослав Данилків від фракції Української Галицької Партії запропонував міській раді звернутися до Президента та ВРУ на захист малих підприємців.

“Це не просто заява – це звернення, яке ми прийняли консолідовано, спільно з львівськими підприємцями, які прийшли кілька днів тому на громадську акцію під стіни ОДА. Цього дня подібні пройшли по всій Україні. Підприємці єдині у своїх вимогах до президента Зеленського та інших державників: малий і середній бізнес держава мусить підтримувати і розвивати, а не гнобити!” – Коментує депутат.

Президенту України Володимиру Зеленському,
Голові Верховної Ради України Дмитру Разумкову,
Прем’єр-міністрові України Олексію Гончаруку.

Звернення Львівської міської ради

Прийняті Верховною Радою України у вересні 2019 року за скороченою процедурою Закони №128-IX та №129-IX значно погіршують умови ведення підприємницької діяльності фізичними особами – підприємцями, що використовують 2, 3 та 4 групи спрощеної системи оподаткування.

В умовах відсутності реформи податкових та інших контролюючих органів і ефективних запобіжників недопущення порушення прав суб’єктів підприємницької діяльності, малий бізнес є беззахистним щодо тиску з їх боку.

Фактично, прийняті закони лише розширюють можливості для контролюючих органів, надають широке поле для корупції та здирництва.

Одночасно, суттєво збільшуються витрати підприємців на придбання, запровадження та забезпечення функціонування реєстраторів розрахункових операцій, касової дисципліни, обліку та звітності. Всі витрати будуть закладені в собівартість товару. Як наслідок – прогнозований ріст відпускних цін, що створить умови для ліквідації конкуренції на ринку.

Прийняті закони, фактично, ліквідовують спрощену систему оподаткування, ведуть до закриття дрібних бізнесів, змушують малий бізнес до переходу в тінь, збільшують потік трудової міграції з України. Це призведе до значних втрат місцевих бюджетів та Пенсійного фонду України.

Водночас, прийняті закони призведуть до зростання корупції й соціальної напруги у суспільстві, знищення духу підприємництва та віри в стабільність відносин між державою та підприємцями.

Враховуючи це, ми, депутати ЛМР:

  1. Підтримуємо внесення до ВРУ проекту закону України про скасування законів № 128-IХ та № 129-IХ;
  2. Звертаємося до депутатів місцевих рад усіх рівнів із вимогою ухвалити звернення до депутатів Верховної Ради України та Президента України щодо внесення зазначеного вище проекту закону до Верховної Ради України як першочергового;
  3. Звертаємося до депутатів Верховної Ради України з вимогою розробити та прийняти Закон про внесення змін до Податкового кодексу України щодо спрощеної системи оподаткування, яка б враховувала інтереси та особливості малого та середнього підприємництва. Ці зміни повинні розроблятися спільно з представниками МСБ та бути спрямовані на зростання добробуту населення, наповнення місцевих бюджетів, замість потурання захцянкам олігархів та монополістів.
  4. Звертаємося до Президента України та Верховної Ради України з вимогою негайно розпочати реформу ДПС, метою якої є трансформація цього органу з репресивно-карального в новий консультаційно-дорадчий орган, що буде стояти на варті інтересів Держави та народу.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]